İŞKUR Mart 2020 İnşaat İşçisi, Mühendis, Tekniker, Ustabaşı, Boyacı Alım İlanı

Türkiye İş Kurumu üzerinden yayımlanan yeni duyurular ile emlak sektöründen çok sayıda personel alımı yapılacağı duyuruldu.

EMLAK İŞ İLANLARI 09.03.2020 - 14:17 15.07.2021 - 00:09 Emlak 365

Türkiye İş Kurumu üzerinden yayımlanan yeni duyurular ile emlak sektöründen çok sayıda personel alımı yapılacağı duyuruldu. Emlak sektörüne ilişkin yayımlanan yeni duyuruları, inşaat alanı işçi alım ilanlarını ve ilanlara başvuru koşullarını haberimizde aktarıyoruz. İşte 2020 yılı inşaat sektörü işçi alım ilanları.

Mart ayının ikinci haftası itibariyle çok sayıda firma yeni personel alım ilanları yayımladılar. Emlak365.com olarak bizlerde İŞKUR üzerinden yayımlanan bu personel alım ilanları arasında yer alan ve emlak sektörü ile ilgili olan duyuruları paylaşmaya devam ediyoruz. Bu kapsamda güncel ilanlar, kadro ve kontenjan detaylarını sizlere aktarıyoruz. EMLAK SEKTÖRÜ İŞ İLANLARI MART 2020Emlak sektöründe dait yayımlanan personel alım ilanlarının çok büyük bir kısmı inşaat alanında yayımlandı. Çoğunluğu özel sektör firmaları tarafından yayımlanan bu personel alım ilanları ile Türkiye'nin çok sayıda şehrinde personel alımı yapılacağı aktarıldı. En az okur yazar seviyesinden yapılacak inşaaty sektörü personel alım ilanlarına dair kontenjan detayları şu şekilde;Kadro Kontenjanlar İŞKUR inşaat sektörü personel alım ilanları ve bu kadrolara yapılacak olan personel sayısı.İnşaat Ustası kadrosu için yayımlanan ilan sayısı: 6İnşaat Bekçisi kadrosu için yayımlanan ilan sayısı: 2İnşaat Boyacısı/Boyacı kadrosu için yayımlanan ilan sayısı: 13İnşaat Demiri Bağlama Ustası kadrosu için yayımlanan ilan sayısı: 10İnşaat Elemanları Kalıpçısı (Elle) kadrosu için yayımlanan ilan sayısı: 3İnşaat İşçisi kadrosu için yayımlanan ilan sayısı: 123İnşaat Mühendisi kadrosu için yayımlanan ilan sayısı: 41İnşaat Teknolojisi Teknikeri kadrosu için yayımlanan ilan sayısı: 70İnşaat Teknolojisi Teknisyeni kadrosu için yayımlanan ilan sayısı: 12BAŞVURU İŞLEMLERİİŞKUR üzerinden yayımlanan personel alım ilanlarına başvuru yapacak adaylar başvurularını internet üzerinden elektronik yada İŞKUR Müdürlüklerinden bizzat yapacaklar.Emlak365.com


Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@