İŞKUR Mimar İş İlanları! İl İl Personel Alımı İlan Listesi

Türkiye İş Kurumu üzerinden çok sayıda Mimar alımı için ilan yayımlandı. İŞKUR aracılığıyla yayımlanan mimar alımlarına başvuru yapmak isteyecek olan adayların bilmeleri gereken tüm ayrıntıları sizlerle paylaşıyoruz.

Emlak İş İlanları 16.12.2019 - 13:50 15.07.2021 - 00:11 Emlak 365

Türkiye İş Kurumu üzerinden çok sayıda Mimar alımı için ilan yayımlandı. İŞKUR aracılığıyla yayımlanan mimar alımlarına başvuru yapmak isteyecek olan adayların bilmeleri gereken tüm ayrıntıları sizlerle paylaşıyoruz.

Bilindiği üzere İŞKUR aracılığıyla çok sayıda sektör için binlerce personel alım ilanı yer alıyor. Bu sektörlerden birisi de emlak sektörü. Emlak sektörüne dair yayımlanan personel alım ilanlarında yer alan açık kadroları da siz okuyucularımızla buluşturmaya devam ediyoruz. MİMAR ALIM İLANLARIEmlak365.com olarak İŞKUR'da yayımlanan personel alım ilanlarına ilişkin bu haberimizde Mimar alımlarını derledik. Çok sayıda inşaat firmasının yanı sıra özel sektörde faaliyet gösteren kurumlar tarafından da yayımlanan Mimar alımları çeşitli şehirlerde yapılıyor. Güncel olan ilanlara göre; İstanbul, İzmir, Ankara, tekirdağ, Kocaeli, Antalya, Sakarya, Mersin için alımlar yapılacağı duyuruldu. Bu şehirlerde yayımlanan ilanlara başvuru yapacak adayların izleyeceği yol ise şöyle;İŞKUR MİMAR ALIMLARINA BAŞVURU İŞLEMLERİTürkiye İş Kurumu üzerinden yayımlanan personel alım ilanlarına başvuru yapacak adaylar başvurularını yapmadan önce ilanları incelemek zorundalar. Bunun için aşağıda yer alan bağlantı üzerinden ilana ulaşacak adaylar, kendi şehirleri için yayımlanan ilanları inceleyecekler. Şartları sağlamaları durumunda başvuru yapabilecek olan adaylar iki şekilde başvuru yapabililrler. Firmalar tarafından talep edilen birinci başvuru yöntemi bizzat başvuru. Bu başvuru yönteminde firmalar adaylar ilan metninde telefon numarası veya şirket adresini paylaşıyorlar. Adaylar bu bigliler ile firmaya gelerek yüzyüze başvuru yapması isteniyor. Diğer yöntem ise başvuruların İŞKUR üzerinden elektronik yapılması ardından adayın onaya çağrılması şeklinde oluyor.Emlak365.com


Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@