İŞKUR’da Duyurulan Emlak Sektörü İş İlanları: İşçi, Mühendis, Mimar Tüm Kadrolar

İŞKUR üzerinden yayımlanan ilanlar arasında emlak sektörü adına çok sayıda kadro bulunmakta. Bu iş ilanları arasında ilköğretim mezunu işçi alımları ile lise, önlisans ve lisans mezunu personel alımları yapılmakta. Tüm bu açık kadrolar haberimizde derledik.

EMLAK İŞ İLANLARI 13.12.2019 - 20:36 15.07.2021 - 00:11 Emlak 365

İŞKUR üzerinden yayımlanan ilanlar arasında emlak sektörü adına çok sayıda kadro bulunmakta. Bu iş ilanları arasında ilköğretim mezunu işçi alımları ile lise, önlisans ve lisans mezunu personel alımları yapılmakta. Tüm bu açık kadrolar haberimizde derledik.

Emlak365.com olarak siz okuyucularımıza emlak sektörüne dair tüm detayları aktarmaya devam ediyoruz. Bu haberimizde siz okuyucularımız için emlak sektörü adına yayımlanan iş ilanlarını ve bu iş ilanları için talep edilen başvuru koşulları ile başvuru sürecinin nasıl işleyeceğine dair ayrıntıları aktarıyoruz. İşte 2019 yılı Aralık içerisinde yayımlanan ve güncel olarak başvuru işlemleri devam eden emlak sektörü ile ilgili iş ilanları. İŞKUR’DA İLAN EDİLEN AÇIK KADROLARTürkiye İş Kurumu üzerinden yayımlanan tüm ilanların sayısı 44 binin üzerinde. Onlarca meslek grubu için yayımlanan binlerce personel alım ilanları ise Türkiye geneli 81 il için ve çok sayıda ilçe için yayımlandı. Her şehir için ilanların bulunduğu bu personel alım ilanlarında emlak sektörü adına da çok sayıda açık pozisyon bulunmakta. Bu açık pozisyonlarda en fazla alım ilanı ise işçi kadroları için yayımlandı. En az okur yazar, ilkokul mezunu olmak kaydıyla yayımlanan bu işçi alım ilanlarının yanı sıra teknisyen, usta, şef gibi kadrolar için en az lise mezunu adaylar içinde çok sayıda duyuru bulunuyor. İŞKUR ilanlarında ayrıca önlisans ve lisans mezunu adaylar içinde alımlar yapılacağı bildirildi. Bu mezunlar için ise teknisyen, mühendis, mimar, emlak yönetim, ve bu tür ilanlarla bulunmakta. GÜNCEL İŞKUR İŞ İLANLARINA BAŞVURU ŞARTLARIİŞKUR üzerinden adaylara duyurulan iş ilanlarına başvuru yapacak adayların tamamı, başvuru şartlarına dikkat etmek zorundalar. Bu başvuru koşulları her kadro ve her firmanın iş ilanında geçerli olan genel koşullar ile firmaların alım yapacakları kadroya göre belirledikleri özel şartlardan oluşmakta.Emlak Sektörü adına yayımlanan iş ilanlarına başvuru yapacak adayların Türk vatandaşı olması, medeni haklarını kullanma ehliyetine sahip olması, askerlik ile ilişiğinin olmaması askerlik görevini tamamlamış olması, muaf tutulması yada tecilli olması, görevine engel sağlık sorunları olmaması genel şartlar arasında.Özel şartlar ise her firma tarafından alım yapacakları açık pozisyonlar için belirledikleri öğrenim şartını sağlaması. Varsa yaş şartını sağlaması. Alım yapılacak kadroya göre belirlenen mesleki özelliklere haiz olması ve talep edilen tüm diğer şartları yerine getirmesi. BAŞVURU İŞLEMLERİİŞKUR’da ilan yayımlayan kurumlar yada firmalar başvuruların ya İŞKUR üzerinden yada firmaya doğrudan yapılmasını isterler. Bunun için ilan metinlerinin incelenmesi ve kurumun belirttiği şekilde başvuru yapılması gerekiyor. İlan metinlerine ise İŞKUR İŞ İlanları arama sayfası üzerinden ulaşabilirsiniz. Aşağıda bağlantısı bulunan sayfaya tıklayın, açılan sayfada kadro yazan yere istediğimiz kadroyu yazıp aratın. Burada size uygun ilanları inceleyebilir ve başvuru yapabilirsiniz.İŞKUR ilan arama sayfası için TIKLAYINIZEmlak365.com


Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@