İŞKUR'dan Binlerce Personel Alımı Duyurusu Yapıldı! Kamu ve Özel Sektör İçin 3 Binden Fazla Personel Alınacak!

İŞKUR en az ilkokul mezunu olmak üzere çok sayıda personel alımı yapacak. Temizlik görevlisi kadrosunda yapılacak personel alımına ilişkin detaylar ortaya çıktı!

Emlak İş İlanları 21.04.2022 - 13:58 21.04.2022 - 14:00 Duygu Dilan Duman

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) üzerinden en az ilkokul mezunu adaylar arasından 3.393 temizlik personeli alınması hedefleniyor. Türkiye genelinde yapılacak personel alımlarına ilişkin merak edilen detayları açıklayan İŞKUR, kamu ve özel sektörde faaliyet gösteren birçok kurum için destek sunacak. Yapılacak binlerce personel alımına ilişkin merak edilen detaylar ise duyuruldu.

İŞKUR En Az İlkokul Mezunu Personel Alımı Yapacak!

İŞKUR üzerinden en az ilkokul mezunu çok sayıda personel alımı gerçekleştirilecek. Temizlik görevlisi kadrosunda toplamda 1430 kayıtlı İŞKUR ilanı arasından Türkiye genelinde personel temin edilmesi hedefleniyor. Vatandaşların ilgili şartları sağlamaları halinde kolayca elektronik ortam üzerinden de başvurularını yapmaları sağlanacak.

Vakıfbank Zihinsel Yetersiz Çocukları Yatılı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi ve Muratpaşa Belediye Başkanlığı başta olmak üzere, İzmir, Denizli, Antalya, Isparta, Aydın, İstanbul ve daha birçok farklı şehirde temizlik görevlisi alımı gerçekleştirilmesi hedefleniyor.

İŞKUR İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

İŞKUR 100 BİN

İŞKUR ilgili iş ilanlarında yer alan şartları sağlayan adayların internet üzerinden başvurularını gerçekleştirmeleri mümkündür. İş arayan girişi yaptıktan sonra İŞKUR kaydı olan tüm vatandaşların başvurularını ‘’esube.iskur.gov’’ adresi üzerinden güvenle gerçekleştirmeleri mümkündür. Size en uygun işleri bulmak için kullanabileceğiniz iş arama ekranı ile birçok farklı ilana da kolayca ulaşabilir ve uygun iş ilanlarına başvurunuzu yapabilirsiniz. İŞKUR kaydı olan vatandaşların başvurularını kolayca gerçekleştirmeleri mümkündür.

İŞKUR İş İlanı Başvuru Genel Şartları Neler?

İŞKUR üzerinden yapılacak binlerce personel alımına ilişkin adayların belirli şartları sağlamaları gerekmektedir. Başvuru yapacak adayların taşıması gereken genel şartların yanı sıra her bir personel alım ilanına göre belirlenen diğer özel şartların da karşılanması gerekmektedir. İŞKUR genel başvuru şartları ise şöyledir:

  • Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak.
  • En az ilkokul mezunu olmak.
  • Görevini yapmaya engel bir duruma sahip olmamak.
  • 18 – 40 yaşları arasında olmak

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@