İST Marina AVM Açılış İçin Geri Sayıma Başladı

Alışveriş Merkezi sektörünün parlayan yıldızı olmayı sürdüren İstanbul yeni yatırımlarla büyümeye devam ediyor. Her geçen gün sayıları artan İstanbul'daki alışveriş merkezleri arasına katılan son üye olan İST Marina AVM açılış için gün saymaya başladı. 

EMLAK HABERLERİ 27.03.2018 - 13:53 15.07.2021 - 00:21 Emlak 365

Alışveriş Merkezi sektörünün parlayan yıldızı olmayı sürdüren İstanbul yeni yatırımlarla büyümeye devam ediyor. Her geçen gün sayıları artan İstanbul'daki alışveriş merkezleri arasına katılan son üye olan İST Marina AVM açılış için gün saymaya başladı. 

Denize sıfır olan konumu, açık ve kapalı alanları ile sosyal donatıları sayesinde İST Marina AVM  sıradan alışveriş merkezlerinden çok daha farklı bir deneyim sunuyor.

İST Marina AVM Açılış İçin Sayılı Saatler Kaldı 


Pek çok ilki bünyesinde barındıran proje aslında sıradan bir alışveriş merkezi olmaktan çok farklı olarak İstanbulluların yeni yaşam merkezi olmaya aday bir proje olarak öne çıkıyor. Proje içerisinde 250 mağaza yer alırken bu mağazaların nerede ise tamamı dolmuş durumda. İstanbul Marina Alışveriş Merkezi doluluk oranı yüzde 95 seviyesinde yer alıyor ki bu da İstanbul standartları için oldukça yüksek bir rakam.

İstanbul Marina Alışveriş Merkezi Nerede?


İstanbul'un en komplike alışveriş merkezlerinden biri olacak olan alışveriş merkezi İstanbul'un Kartal ilçesinde yer alıyor. Denize sıfır konumda yer alması projenin en dikkat çeken ayrıntıları arasında kendisine yer bulurken buna ek olarak hem açık hem de kapalı alışveriş merkezi alanları sunması da projeye büyük bir artı katıyor. İST Marina alışveriş merkezi emlak haberler içerisinde kendisine oldukça yoğun bir şekilde yer bulurken alışveriş merkezi toplamda 200 bin metrekarelik bir alan üzerinde yer alıyor. 3 katlı olarak tasarlanan alışveriş merkezinin toplam kiralanabilir alanı ise 70 bin metrekare olarak açıklanıyor.


İstanbul'un En Büyük Karma Projelerinden Biri Olacak 


Projenin en dikkat çekici özelliklerinden biride karma bir proje olması. Yani projede alışveriş merkezinin yanı sıra ofis ve konut alanları da bulunuyor. Ofis bloku ve konut blokunun hemen yanı başında yer alan yeni alışveriş merkezi bu sayede işinden çıkan kişilere özgürce alışveriş yaparak hemen evlerine gitme imkanı tanıyor. Günlük yaşantının koşuşturması içerisinde yoğunluktan şikayet eden kişilere birde yolda vakit kaybetme sıkıntısından kurtaran karma proje İstanbullulara bu alanda son derece büyük bir konfor sağlıyor.

Düzenlenen Büyük Tören İle Açılacak 


İST Marina Konut Projesi içerisinde kendisine yer bulan İST Marina AVM için yarın büyük bir açılış töreni düzenlenecek. Düzenlenen tören ile beraber alışveriş merkezi ilk kez kapılarını ziyaretçilere açacak. Yarına özel olarak AVM mağazaları tarafından büyük indirim kampanyaları yapılması beklenirken açılışı fırsata çevirmek isteyen kişilerin yoğun ilgi göstermesi bekleniyor. Kaynak:emlak365.com

 

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@