İstanbul, Ankara, İzmir'de Ücretsiz Yılbaşı Programları, Konserler, Etkinlikler

İstanbul, Ankara ve İzmir'de yılbaşına girecek vatandaşlar ücretsiz yılbaşı programlarına katılabilirler. Belediyelerin ücretsiz konsertleri, yılbaşı etkinlikleri ve diğer eğlence programları.

Gündem 30.12.2021 - 12:07 30.12.2021 - 12:07 Mustafa Karagöz

31 Aralık Cuma günü akşamı yılbaşı eğlence programı arayanlar için birçok seçenek mevcut. Birçok işletme özel yılbaşı programları hazırlarken ücretsiz eğlenmek isteyenler için de programlar uygulanacak. 

İZMİR'DE ÜCRETSİZ KONSERLER LİSTESİ ÜNLÜ İSİMLER OLACAK

İzmir'de ise yılbaşı kutlayacak olanlar çok fazla seçenek sunuluyor. “İzmir’in yeni yüzyılı başlıyor” programı kapsamında Cumhuriyet Meydanında konser olacak. İzmir Büyükşehir Belediyesi, 31 Aralık Cuma gecesi usta müzisyenleri ağırlayacak. Akşam saatlerinde başlayacak etkinlikler saat 21.00 itibariyle hız kazanacak. Cumhuriyet Meydanı’nda 21.00’de “DJ Bey”in performansının ardından 22.30’da 1983’ten bu yana DJ kabininde olan Suat Ateşdağlı sahne alacak. Alternatif rock grubu “Madrigal” ise Buca Kasaplar Meydanı’nda 22.30’da İzmirliler ile buluşacak.

Gripin ve Feridun Düzağaç Yılbaşı Konseri

İzmir'de ayrıca Bornova Âşık Veysel Rekreasyon Alanı’nda yine 22.30’da “Gripin” konseri, Karabağlar Uğur Mumcu Parkı’nda ise Feridun Düzağaç konseri vatandaşlarla buluşacak. 

31 ARALIK GECESİ ÜCRETSİZ YILBAŞI PROGRAMLARI LİSTESİ İSTANBUL

Yılbaşında ücretsiz eğlenmek isteyenler  İstanbul'da çok sayıda meydanda etkinliklere katılabilecekler. Müzik gruplarının yer alacağı etkinliklerde özellikle ayrıca yılbaşı eğlenceleri düzenlenecek. Ancak İstanbul'da yılbaşı eğlencelerinin merkezinde Taksim Meydanı olacak. Çok kalabalık olması beklenen meydanda yılbaşına özel birçok gösteri yapılması planlanıyor. Ancak kentin birçok etkinlik alanında belediyeler ve diğer organizatörler tarafından yılbaşı programları olacak. İstanbullular kendi semtleri için ücretsiz eğlenceleri yerel olarak öğrenebilecekler.

ANKARA YILBAŞI KONSERLERİ

Ankara'da yılbaşı programlarının merkezinde ise Kızılay meydanı olacak. On binlerce kişiye ev sahipliği yapması beklenen Kızılay meydanında büyük yılbaşı eğlenceleri düzenlemesi bekleniyor. Kızılay medyanında düzenlenecek etkinliklerin yanında yine birçok işletmede çok ünlü isimler yer alacak. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@