İstanbul Beşiktaş Belediyesi 19 Mayıs Duman ve Zeynep Bastık konseri ne zaman, saat kaçta, nerede?

Beşiktaş Belediyesi 19 Mayıs konser programı kapsamında Duman grubu ve Zeynep Bastık konser verecek. Duman, Zeynep Bastık, KÖFN konseri ne zaman, nerede yapılacak, saat kaçta? İşte konser programı

Gündem 17.05.2022 - 14:24 17.05.2022 - 14:24 Büşra Uluşen

19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlamaları İstanbul Beşiktaş Belediyesi'nde 4 gün sürecek festival ile kutlanacak. 16 Mayıs'ta başlayan etkinlik programı, 19 Mayıs akşamına kadar konserler, gösteriler ve çeşitli aktiviteler ile kutlanacak. Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat'ın katkılarıyla hazırlanan ve gençlerin Gençlik Bayramı'nı tüm coşkusuyla yaşaması hedeflenen programda ünlü rock grubu Duman ve ünlü şarkıcı Zeynep Bastık sahne alacak. 

Beşiktaş Belediyesi Duman  konseri ne zaman, nerede yapılacak, ücretsiz mi?

Mustafa Kemal Atatürk'ün Samsun'a çıkışını simgeleyen ve Türk gençliğine armağan edilen 19 Mayıs bayramı, İstanbul'da en coşkulu şekilde kutlanacak. Gençlik bayramında gençlere hitap eden şarkıcıların sahne alacağı etkinlik programı 16-19 Mayıs tarihleri arasında olacak. Sanatçılar Parkı sahnesinde üniversite gruplarının konserleri, Kafa Dergisi Söyleyişisin ve Abur Cubur Show gibi etkinlikler düzenlenecek.

18 Mayıs Çarşamba günü Lapstekin'in Barbaros Meydanı'ndaki DJ performansı ardından ünlü rock grubu Duman konser verecek. Duman grubu saat 21.00'de sahneye çıkacak.

beşiktaş belediyesi konser

Beşiktaş Belediyesi Zeynep Bastık  konseri ne zaman, nerede yapılacak, ücretsiz mi?

18 Mayıs'ın ardından 19 Mayıs'ta ise O Zaman Renk Koşusu ile başlayacak olan etkinlikler Barbaros Meydanı'nda Lapstekin'in DJ performansı ve KÖFN grubunun konseri ile devam edecek.

Akşam saat 21.00'de ise ünlü şarkıcı Zeynep Bastık unutulmaz bir konser verecek. Yoğun katılımın beklendiği konserde on binlerce genç, Zeynep Bastık ile 19 Mayıs coşkusunu yaşama imkanı bulacak. 

Emlak365.com

Gelişmelerden Haberdar Olun

@