İstanbul'da Sıfır Ev Almak İsteyenlere Narlı Bahçe Evleri Konut Projesi

İstanbul'da Sıfır Ev Almak İsteyenlere Narlı Bahçe Evleri Konut Projesi
Türkiye'nin en çok konut satışı yapılan ili olarak her zaman sıralamada ilk sırada yer alan İstanbul konut projeleri ile de yakından takip ediliyor. Ümraniye konut projeleri arasında yer alan Narlı Bahçe Evleri sıfır ev almak ve konut yatırımı yapmak isteyen kişilere hitap ediyor. İşte teslim tarihi ve satış fiyatı ile ilgili merak edilenler...

Yükselen konut kredisi faiz oranları ev sahibi olmayı zorlaştırmaya devam ederken konut fiyatlarının da günden güne yükselmesi ev sahibi olma planları yapan kişileri alıma yönlendirdi. Özellikle de elinde nakit para birikimi olan kişiler konut fiyatlarında yaşanan hızlı yükseliş nedeni ile konut yatırımına tekrar yöneldi.

Süreçte hem oturmak hem de oturmak hem de ev sahibi olmak isteyen kişiler sıfır konut almayı tercih ederken İstanbul'un konut sektöründe yükselen yıldızı olarak kabul edilen Ümraniye sıfır konut projeleri ile de öne çıkıyor. Bu projelerden biri de Narlı Bahçe Evleri konut projesi olurken projenin satış fiyatları da açıklandı.

NARLI BAHÇE EVLERİ NEREDE?

İstanbul konut porjeleri arasında yer alan Narlı Bahçe konut projesi Ümraniye ilçesinde yer almaktadır. EYG Grup tarafından hayata geçirilen konut projesi toplamda 5 blok üzerinde yükselirken 342 dairenin yanı sıra 5 bin metrekare büyüklüğe sahip olan ticari alanda projede yer almaktadır. 2018 senesinin Nisan ayında ilk lansman çalışmalarına başlanan projenin teslim tarihi ise 2022 yılının sonu yani Aralık ayı olarak ilan edildi.

NARLI BAHÇE EVLERİ FİYAT LİSTESİ! SIFIR EV FİYATLARI NE KADAR, KAÇ LİRA?

Projede yer alan konutlar için fiyatlar evlerin metrekareleri ve oda sayısına göre belirleniyor. Narlı Bahçe evleri konut fiyatları için;

2+1 Daire Fiyatı en düşük 980 bin lira en yüksek 2 milyon 13 bin TL,

3+1 Daire Fiyatı en düşük 1 milyon 839 bin lira, en yüksek 3 milyon 683 bin lira,

4+1 Daire Fiyatı en düşük 2 milyon 676 bin lira, en yüksek 3 milyon 658 lira olarak belirlendi.

Düzenlenen kampanya kapsamında 200 bin lira peşinat veren kişilere özel kredi çözümü de sunan Narlı Bahçe konut projesi ev sahibi olmak isteyen kişilere farklı ödeme planları da oluşturabiliyor.