KİPTAŞ Silivri 3. Etap Başvuru Rekoru Kırdı!

İstanbul'da ucuz konut üretmeye devam eden KİPTAŞ tarafından hayata geçirilen Silivri Konutları'nın 3. etap başvurularında rekor kırıldı. KİPTAŞ Silivri 3. Etap projesi için satışa sunulan 1.508 adet konut için 9 bine yakın kişinin başvuruda bulunulduğu duyuruldu. Nerede ise 6 katı bir başvuru ile karşı karşıya kalan KİPTAŞ ise adeta tek başına "Türkiye'de konuta talep azalıyor" iddialarına yanıt verdi. Doğru zamanda, doğru yerde ve doğru proje ile ucuz konut üreten projelerde satış sıkıntısı ol
KİPTAŞ Silivri 3. Etap Başvuru Rekoru Kırdı!

İstanbul'da ucuz konut üretmeye devam eden KİPTAŞ tarafından hayata geçirilen Silivri Konutları'nın 3. etap başvurularında rekor kırıldı. KİPTAŞ Silivri 3. Etap projesi için satışa sunulan 1.508 adet konut için 9 bine yakın kişinin başvuruda bulunulduğu duyuruldu. Nerede ise 6 katı bir başvuru ile karşı karşıya kalan KİPTAŞ ise adeta tek başına "Türkiye'de konuta talep azalıyor" iddialarına yanıt verdi. Doğru zamanda, doğru yerde ve doğru proje ile ucuz konut üreten projelerde satış sıkıntısı olmadığını kanıtladı.

195 Bin Liradan Başlayan Fiyatlarla Konut Satacak

KİPTAŞ Silivri fiyatları 195 bin liradan başlarken projede 2+1 daire ve 3+1 daire seçenekleri sunuluyor. 18 Nisan 2018 itibari ile başvuruların sona erdiği konutlar için başvuruda bulunan kişiler arasından konut sahiplerini belirlemek için kura çekilişi yapılacak. KİPTAŞ Silivri 3. etap kura çekilişi 28 Nisan 2018 tarihinde noter huzurunda yapılacak.

İstanbul'da Ucuz Ev Satın Almak İsteyenler Tercih Ediyor

İstanbul'da yükselen arsa fiyatları nedeni ile markalı konut projeleri artık üst gelir grubuna hitap edecek şekilde yapılırken KİPTAŞ alt gelir grubu ve orta gelir grubu projelerine hitap edecek şekilde projeler üretme görevini üstleniyor. TOKİ İstanbul projeleri ile beraber bu sorumluluğu üstelen KİPTAŞ Silivri 3. etap projesi ile İstanbul'a 1.508 adet ucuz konut kazandıracak. 92 metrekareden oluşan 2+1 daireler 195 bin liradan başlayan fiyatlarla satışa sunulurken 112 metrekareden oluşan 3+1 daire fiyatları ise 215 bin liralık başlangıç fiyatı ile satılacak.

Sadece Yüzde 20 Peşinatla Ev Sahibi Olabilirsiniz

KİPTAŞ Silivri 3. etap başvurusu ile ev sahibi olmaya hak kazanan kişiler sadece yüzde 20 peşinat ödeyerek ev sahibi olma fırsatı yakalayacaklar. Faizsiz ev satın almak isteyen kişiler için KİPTAŞ taksitli ev satışı seçenekleri de sunarken 36 ay vadeli konut satın almak isteyen kişiler için vade farksız taksitle ev satışı yapıyor. Anlaşmalı bankalar üzerinden çok daha düşük konut kredisi faiz oranları sunan KİPTAŞ 60 ay vadeli konut kredisi kullanmak isteyen kişilere 0,70 kredi faiz oranı seçeneği sunarken 120 ay vadeli konut kredisi kullanmak isteyen kişiler ise 0,92 faiz oranı ile konut kredisi alabiliyor.

KİPTAŞ Silivri 3. Etap Kura Sonuçları için sitemizi takip etmeye devam edebilirsiniz...