İstanbul - Rize Ve Ankara - Rize Tek Yön Ve Gidiş - Dönüş Uçak Bileti Fiyatları Ne Kadar?

Rize - Artvin Havalimanı'nın açılmasının ardından bilet fiyatları merak edilmeye başlandı. İstanbul - Rize bilet fiyatları ne kadar? İstanbul - Rize tek yön ve gidiş - dönüş bilet fiyatları...

Finans 14.05.2022 - 20:08 14.05.2022 - 20:08 Engin Uzunoğlu

Uzun bir süredir yapım aşaması süren Rize - Artvin Havalimanı bugün düzenlenen tören ile hizmete açıldı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Er4doğan, Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev ve MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin katıldığı tören ile Rize - Artvin Havalimanı'na ilk yolcu uçağı indi. Bölgesel olarak önemli bir havalimanı olması beklenen Rize - Artvin Havalimanı'nın hizmete açılmasının ardından insanlar bilet fiyatlarını merak etmeye başladılar. Rize'ye uçak bileti kaç TL? 

İSTANBUL - RİZE TEK YÖN UÇAK BİLETİ FİYATLARI NE KADAR?

rize uçak bileti fiyatları

Havayolu şirketleri uçuşları arasında Türkiye'nin en yeni havalimanı olan Rize - Atrvin Havalimanı'nı da eklediler. Bilet satışları başlarken şirketlerin en düşük bilet fiyatları da belli oldu. İstanbul - Rize arası yapılacak olan 20 Mayıs tarihli tek yön uçuşlarda 621 TL ile 701 TL arasında değişen fiyatlar olduğu görülüyor. Bilet fiyatı sorgulaması yapan vatandaşlar fiyatları biraz yüksek bulduklarını ifade ediyorlar. 

İSTANBUL - RİZE GİDİŞ - DÖNÜŞ UÇAK BİLETİ FİYATLARI NE KADAR?

rize uçak bileti fiyatları 2

İstanbul ile Rize arasında gidiş - dönüş uçak bileti almak için fiyat sorgulaması yapanlar biraz daha yüksek fişyatlarla karşılaşabiliyorlar. Buna göre 20 Mayıs İstanbul kalkışlı ve 22 Mayıs Rize kalkışlı gidiş - dönüş uçak bileti almak isteyenler 1.288 TL ile 1.525 TL arasında değişen fiyatlarla karşılaşıyorlar. Türk Hava Yolları ile Pegasus'un Rize'ye uçak seferleri koydukları görülüyor. 

RİZE - ANKARA UÇAK BİLETİ FİYATLARI

rize uçak bileti fiyatları 3

Rize ile Ankara arasında da uçuşların başladığı bildirildi. Rize - Ankara uçak bileti fiyatları ne kadar oldu. Yapılan fiyat sorgulamalarına göre 20 Mayıs gidiş ve 22 Mayıs dönüş olmak üzere Rize - Ankara gidiş - dönüş uçak bileti fiyatı için iki seçenek çıkıyor. Buna göre Rize ile Ankara arasında uçak kullanmak isteyenler en düşük 1.330 TL veya 1.376 TL fiyat ödemek durumundalar.

Emlak365.com

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@