İstanbul Yılbaşı Programı 2022! Büyükşehir Belediyesi Ücretsiz Yılbaşı Konserleri

İstanbul Büyükşehir Belediyesi yılbaşı programını açıkladı. Yılbaşı kutlamalarında birçok sanatçı ücretsiz müzik ziyafeti verecek.

Gündem 23.12.2021 - 15:46 23.12.2021 - 16:18 Büşra Uluşen

Türkiye'de etkisini gösteren koronavirüs salgını nedeniyle geçtiğimiz yılbaşında hiçbir konser ve kutlama programı yapılamadı. Tam kapanma nedeniyle yeni yılın ilk dakikalarında alışık olunanın dışında kimse sokağa dahi çıkamadı. Bu yıl aşının bulunmasıyla bir az da olsa önlemler gevşetildi. 2021 yılını eğlenceli etkinlikler ve konserlerle karşılamak isteyen kişiler İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin ücretsiz yılbaşı konseri hakkında araştırma yapıyor.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Ücretsiz Yılbaşı Konseri Programı!

2022 yılına az bir süre kala birçok kişi yılbaşı programını önceden hazırladı. Lüks işletmelerde yapılan konser ve eğlence programlarının yanı sıra İstanbul Büyükşehir Belediyesi her yıl ücretsiz konser düzenleyerek yılbaşı heyecanını sokaklara taşıyor. 

İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin yılbaşı etkinlikleri kapsamında birçok ilçede çeşitli sanatçıların katılımıyla ücretsiz konserler düzenlenecek. 29 Aralık 2021'de başlayan yılbaşı konserleri 31 Aralık yılbaşı gecesine kadar devam edecek. 

29 Aralık 2021 Çarşamba akşamı saat 20.00'da Elif Çağlar Müze Gazhane'de müzikseverler ile buluşacak. 

31 Aralık 2021 Cuma günü ise Beşiktaş ilçesinde saat 18.00'da DJ performanslarıyla başlayan etkinlik 21.00'da Ozan Doğulu ve 23.00'da Edis konseri ile taçlanacak. Katılımın ücretsiz olduğu konserlerde etkinlik süresince maske ve mesafe kuralına uyulacak. 

İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin yılbaşı etkinliklerine dair detaylar paylaşıldıkça haberimize eklenecektir. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@