İstanbul'da 2019 Yılında Yeni Açılacak Olan Metro Hatları Listesi

Konut yatırımı yapmak ya da metro hattına yakın ev almak isteyen kişiler için 2019 yılında İstanbul'da hizmet vermeye başlayacak olan yeni metro hatları ve güzergahları bilgilerini derledik.

EMLAK HABERLERİ 04.12.2018 - 14:11 15.07.2021 - 00:18 SERHATMEDYA

Konut yatırımı yapmak ya da metro hattına yakın ev almak isteyen kişiler için 2019 yılında İstanbul'da hizmet vermeye başlayacak olan yeni metro hatları ve güzergahları bilgilerini derledik.

Türkiye'nin mega şehri İstanbul'da ulaşımın yükünü hafifletmesi açısından büyük önem taşıyan yeni metro projeleri ve yeni metro güzergahları bilgilerini emlak365.com olarak sizler için derledik. B1 Halkalı - Gebze Marmaray Yüzeysel Metro HattıMarmaray projesi kapsamında banliyö hatlarının yenilenmesi işi kapsamında yapılmaktadır. Avrupa yakasında Halkalı ile Kazlıçeşme arasında, Anadolu yakasında ise Ayrılık Çeşmesi ile Gebze arasında çalışmalarına devam edilmektedir. Projenin 1. etabı Kazlıçeşme ile Ayrılıkçeşmesi arasında boğaz geçiş tüneli ile birlikte açılmıştır.

Dudullu - Bostancı Metro Hattı  Durakları · Bostancı İstasyonu · Emin Ali Paşa İstasyonu · Ayşekadın İstasyonu · Kozyatağı İstasyonu · Küçükbakkalköy İstasyonu · İçereneköy İstasyonu · Kayışdağı İstasyonu · Türkiş Blokları İstasyonu · İMES İstasyonu · Modoko İstasyonu · Dudullu İstasyonu · Yukarı Dudullu İstasyonu · Depo İstasyonu

M4 Tavşantepe-Sabiha Gökçen Metro Hattı Güzergahı ve Durakları, Açılış Tarihi  M4 Kadıköy-Tavşantepe metro hattının Tavşantepe den sonra Sabiha Gökçen Havalimanı yönüne ayrılacak olan işletmesidir, Fevzi Çakmak istasyonunda Pendik' ten gelen M10 Pendik-Sabiha Gökçen Havalimanı hattı ile birleşerek bu kesimde ortak işletme yapılacaktır.T5 Eminönü - Eyüpsultan - Alibeyköy (Haliç) Tramvay HattıEminönü bölgesinden başlayacak hat Haliç sahili boyunca ilerleyerek Alibeyköy merkezinden Alibeyköy Cep Otogarına ulaşacak şekilde inşa edilmektedir.

M7 Mecidiyeköy-Mahmutbey Metro HattıKabataş - Beşiktaş - Mecidiyeköy - Mahmutbey Metro Hattı 1.Kısım Mecidiyeköy - Mahmutbey bölümünü kapsayan M7 Mecidiyeköy-Mahmutbey Metro Hattı olarak inşa ediliyor 

Android uygulamamız için TIKLAYINIZİOS uygulamamız için TIKLAYINIZFacebook sayfamız için TIKLAYINIZTwitter sayfamız içinTIKLAYINIZHaber Kaynağı: emlak365.comNOT: BU HABERİN İZİNSİZ, AKTİF LİNK VERİLMEDEN, BİR BÖLÜMÜNÜN ALINMASI VEYA TAMAMININ KOPYANIP KULLANILMASI DURUMUNDA HUKUKİ SÜREÇ BAŞLATILACAKTIR…"
Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@