İstanbul'da Belediye 5 Adet 2. El Aracı, 4 İş Makinesini, 4 Elektrikli Taşıtı 265.000 TL'ye Satıyor

Beyoğlu Belediyesi yayımladığı bir duyuru ile araç satışı yapacağını ilan etti. 5 Adet Araç, 4 Adet İş Makinesi, 4 Adet Elektrikli Taşıt satacak olan belediye bu araçlar için 265 bin TL belirledi.

Finans 15.12.2021 - 09:58 15.12.2021 - 09:58 Mustafa Karagöz

Belediyeler ve diğer kamu kurumlarının araç satış ihale ilanları genelde her bir araç için tek tek olurdu. Ancak Beyoğlu Belediyesi yayımladığı bir duyuru ile toplu araç satış ihalesi düzenleyeceğini açıkladı. 

BEYOĞLU BELEDİYESİNDEN ARAÇ SATIŞ İHALE İLANI

Beyoğlu Belediyesi duyurusunda mülkiyeti kendisine ait olan ve ekonomik ömrünü tamamlamış olan araçların satışını yapacağını bildirdi. İhale ile yapılacak satış işlemleri için belediye başkanlığı bir tablo yayımladı. Tabloda araçların satış işlemlerine ilişkin bilgiler ile araçların özellikleri paylaşıldı. Duyuruya göre kurum marka ve model belirtmeden 5 Adet Araç, 4 Adet İş Makinesi, 4 Adet Elektrikli Taşıt aracın satılacağını ilan etti. Araçların ekonomik ömrünü doldurduğu da bildirildi.

Beyoğlu Belediyesi duyurusunda "Ekonomik Ömrünü Tamamlamış Araç, İş Makineleri Ve Elektrikli Taşıtların Satışı işi, 2886 sayılı Devlet İhale Kanununun 45’nci maddesine göre açık teklif (arttırma) usulü ile ihale edilecektir." açıklamasında bulundu.

İhale Satış Tablosu

beyoğlu belediyesi araç satış

İhaleye katılacak olan vatandaşlar başvurularını evrak teslimi ile yapacaklar. Gerçek kişi başvuruları İkametgah belgesi, Nüfus cüzdan fotokopisi, Noter tasdikli imza beyannamesi, Vekaleten ihaleye katılım olması halinde, açık arttırmaya katılabileceğine dair vekaletname ve kişiye ait imza beyannamesi ile birlikte yapılacak. Tüzel kişi başvuruları ise ihale şartnamesinde bildirilen evraklar ile yapılacak. 

İhale işlemleri hakkında detaylı bilgi, ihale şartnamesi ve başvuru adresi Beyoğlu Belediye Başkanlığı Destek Hizmetleri Müdürlüğü İhale İşleri Şefliği birimlerinden yapılacak. Adaylar ihale başvuru işlemleri öncesinde 444 0 160 telefon numarasından bilgi alabilirler. 

İlana dair duyuru metnine ise Basın İlan Kurumu üzerinden ulaşabilir ve ihale süreci hakkında bilgi edinebilirsiniz. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@