İstanbul'da camiyi kundaklayan kişi serbest bırakıldı!

İstanbul’da bir kişi camiye girdikten sonra perdeleri elinde çakmakla tutuşturdu. Camiyi kundaklayan kişi serbest bırakıldı.

GÜNDEM 06.08.2019 - 17:37 15.07.2021 - 00:14 Emlak 365

İstanbul’da bir kişi camiye girdikten sonra perdeleri elinde çakmakla tutuşturdu. Camiyi kundaklayan kişi serbest bırakıldı.

İstanbul Kağıthane'de zihinsel engelli olduğuna dair raporu bulunan bir kişi, caminin perdelerini ateşe verdi.  Anbean kameralara yansıyan görüntülerde zihinsel engelli kişi camiye girdikten sonra elindeki çakmakla camini perdelerini ateşe verdiği görüldü.ÇAKMAKLA CAMİNİN PERDELERİNİ ATEŞE VERDİ19 yaşında olduğu öğrenilen Mehmet B., elindeki çakmakla caminin perdelerini tutuşturduktan sonra camiyi sakin bir şekilde terk ettiği kameralara yansıdı. Perdelerin çakmakla yakılmasının ardından alev aldığı görüldü.EVİNDE YAKALANDICamide çıkan yangın sonrasında hasar oluşurken, Mehmet B.’yi polis ekipleri, pazartesi günü saat 23.00 sıralarında Harmantepe Mahallesi'nde bulunan evinde yakalayarak, gözaltına aldı. Mehmet B.'nin, "hafif düzeyde zihinsel yetersizlik" tanısıyla yüzde 50 oranında engelli raporu olduğu belirlendi. Mehmet B. hakkında "ibadethane ve mezarlıklara zarar verme" suçundan adli işlem yapıldı.SAVCILIK SERBEST BIRAKTI!"Hafif düzeyde zihinsel yetersizlik" tanısıyla yüzde 50 oranında engelli raporu olan Mehmet B., savcılık talimatıyla serbest bırakıldı. Emlak365.com


Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@