İstanbul’da korkutan olay! Metro inşaatının yanındaki cadde çöktü!

Ataköy-Basın Ekspres-İkitelli Metrosu projesinde Yenibosna'da devam eden metro inşaatının hemen önünde bulunan caddede çökme meydana geldi.

GÜNDEM 25.07.2019 - 12:21 15.07.2021 - 00:14 Emlak 365

Ataköy-Basın Ekspres-İkitelli Metrosu projesinde Yenibosna'da devam eden metro inşaatının hemen önünde bulunan caddede çökme meydana geldi.

Bakırköy, Bahçelievler, Bağcılar, Küçükçekmece ve Başakşehir ilçelerinde ikamet eden yaklaşık 2 milyon 500 bin kişi ile bu ilçelere giden kişilere hizmet verecek olan Ataköy-Basın Ekspres-İkitelli Metrosu projesinde Yenibosna'da devam eden metro inşaatının hemen önünde bulunan caddede çökme meydana geldi.İSKİ SU BORUSU PATLADI!Marmaray hattıyla bağlantılı Ataköy İstasyonu'ndan başlayacak ve İkitelli Sanayi İstasyonu'nda sona erecek olan ve 13,4 kilometre ve 12 istasyondan oluşacak Ataköy-Basın Ekspres-İkitelli Metrosu projesinde Yenibosna'da devam eden metro inşaatının hemen önünde bulunan caddede metro şantiyesinin çalışması sırasında İSKİ’nin borusu patladı. Borunun patlamasıyla yolda büyük bir çökme meydana geldi.İNCELEME BAŞLATILDI!Yenibosna'da devam eden metro inşaatının hemen önündeki caddenin çökmesiyle birlikte caddede bulunan ağaçlar çukura düştü. Caddenin çökmeden kısa süre önce trafiğe kapatılması felaketin büyümesini engellediği bilgisine ulaşıldı. Meydana gelen çökme sonrasında yolda inceleme çalışmalarının devam ettiği öğrenildi.İnstagram Hesabımız için TIKLAYINAndroid uygulamamız için TIKLAYINIZİOS uygulamamız için TIKLAYINIZ Emlak365.com


Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@