İstanbul'da Tapu Yolsuzluğu Operasyonu, 41 Kişi Gözaltına Alındı

İstanbul'da radyolara verdikleri ilanlar ile ucuz ev sahibi olma vaadi ile vatandaşları kandırarak dolandırdıkları iddia edilen 41 kişi gözaltına alındı.

EMLAK HABERLERİ 12.11.2018 - 09:36 15.07.2021 - 00:19

İstanbul'da radyolara verdikleri ilanlar ile ucuz ev sahibi olma vaadi ile vatandaşları kandırarak dolandırdıkları iddia edilen 41 kişi gözaltına alındı...

İstanbul Büyükçekmece 'de polis tarafından gerçekleştirilen operasyon ile düşük gelirli vatandaşları "kimliği getir, tapuyu götür" sloganı ile kandırarak dolandırdıkları belirlenen 41 kişi göz altına alındı. stanbul Emniyeti Mali Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü tarafından düzenlen operasyon kapsamında İstanbul merkezli olmak üzere operasyon düzenlendi. Operasyon kapsamında 8 farklı ilde 41 kişinin göz altına alındığı açıklanırken 100'e yakın vatandaşın dolandırıcıların kurbanı olduğu belirtiliyor...Radyo İlanı İle Vatandaşları Dolandırdıları! Radyo'dan verilen "kimliği getir, tapuyu götür" ilanları ile vatandaşların dolandırıldığı ihbarını alan güvenlik güçleri dolandırıcı oldukları iddia edilen kişileri takip altına aldı. Yapılan tahkikat sonucunda vatandaşların dolandırııldığını belirleyen polis eş zamanlı operasyon ile 8 farkıl ilde bulunan 41 kişiyi göz altına aldı. Android uygulamamız için TIKLAYINIZİOS uygulamamız için TIKLAYINIZFacebook sayfamız için TIKLAYINIZTwitter sayfamız içinTIKLAYINIZHaber Kaynağı: Emlak365.comNOT: BU HABERİN İZİNSİZ, AKTİF LİNK VERİLMEDEN, BİR BÖLÜMÜNÜN ALINMASI VEYA TAMAMININ KOPYANIP KULLANILMASI DURUMUNDA HUKUKİ SÜREÇ BAŞLATILACAKTIR…"


Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@