İstanbul'dan Kalkan Yolcu Uçağında Singapur'da Corona Virüsü Tespit Edildi!

Singapur Sağlık Bakanlığı yapmış olduğu açıklama ile İstanbul Singapur arası ulaşım hizmeti veren uçakta seyahat eden yolculardan birinde Corana Virüsü tespit edildiğini duyurdu.

GÜNDEM 05.03.2020 - 09:51 15.07.2021 - 00:09 Emlak 365

Singapur Sağlık Bakanlığı yapmış olduğu açıklama ile İstanbul Singapur arası ulaşım hizmeti veren uçakta seyahat eden yolculardan birinde Corana Virüsü tespit edildiğini duyurdu. THY uçağında korana virüsü tespit edilmesi büyük panik yaşattı. Corana virüsü testi pozitif çıkan yolcu hakkında ise bilgi verilmedi, ancak dönüş uçuşunun iptal edildiği dile getirildi.

Sözcü Gazetesi tarafından yapılan habere göre Türk Hava Yollarına ait olan TK55 sayılı uçakta bir yolcuda Corana Virüsü tespit edildi. Konu hakkındaki ididaları Singapur merkezli yayın yapan ChannelNewsAsia kanalı gündeme taşıdı. İstanbul'dan Singapur'a seyahat eden yolculardan birinde Corona Virüsü testinin pozitif çıktığı açıklandı. İSTANBUL'DAN SİNGAPUR'A GİDEN YOLCUDA KORANA VİRÜSÜ ÇIKTI!Singapur Sağlık Bakanlığı tarafından yapılan bilgilendirmede Türk Hava Yollarına ait yolcu uçağında seyahat eden yolculardan birinde yapılan testin pozitif çıktığı ve korona virüs tespit edildğii açıklandı.Yapılan açıklamada Türk Hava Yolları'na ait olan TK55 sefer sayılı uçuşta gelen yolcuların tümünün karantina altına alındığı ve geri dönüş seferinin de iptal edildiği, uçağın pilot ve mürettabatı ile beraber boş bir şekilde rötorla ıloraka geri gönderildiği dile getirildi.Türkiye cephesinden ise konu hakkında bir açıklama henüz gelmezken Sağlık Bakanlığı tarafından konu hakkında resmi açıklama yapılması bekleniyor. Emlak365.com


Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@