İstanbullu Gelin Dizisi Nerede Hangi Semtte Çekiliyor? İstanbullu Gelin Konusu ve Oyuncuları

Romantik dram kategorisinde izleyicileri ekrana kitleyen ve izlenme rekorları kıran İstanbullu Gelin dizisi nerede hangi mekanda çekiliyor.

EMLAK MAGAZİN 15.03.2019 - 11:51 15.07.2021 - 00:17 Emlak 365

Romantik dram kategorisinde izleyicileri ekrana kitleyen ve izlenme rekorları kıran İstanbullu Gelin dizisi nerede hangi mekanda çekiliyor. İşte tüm detaylarıyla İstanbullu Gelin Dizisi...

İstanbullu Gelin dizisi senaryosunu Deniz Akçay Katıksız ve Armağan Gülşahin’in üstlendiği O3 Medya yapımı olan bir dizidir.Romantik dram kategorisinde yer alan dizinin yönetmenliğini ise Zeynep Günay Tan yapmaktadır. İstanbullu Gelin dizisi her Cuma saat 20:00’da yayınlanıyor.İstanbullu Gelin Dizisi Hangi Semtte Çekiliyor?İstanbullu Gelin dizisinin çekildiği yer İstanbul’un Beykoz semtidir. İstanbullu Gelin dizisi Bursa’da geçiyor olarak gösterilse de aslında İstanbul’da çekiliyor. Dizide Bursa konağı olarak geçen ev ise gerçekte bir konak değildir. Bu ev İstanbullu Gelin dizisi için özel olarak inşa edilmiştir. Beykoz Kundura Fabrikası’na yapılan bu eve eski Bursa konağı görüntüsü verebilmek için kış bahçesi, havuz gibi şeyler de eklenmiştir. Yapımı 5 ay süren bu kocaman bahçeye sahip konak 1000 metrekarelik bir alana inşa edilmiştir.İstanbullu Gelin Dizisi Konusu Nedir?İstanbullu Gelin dizisinin konusu hayatında kötü günler geçirmiş genç bir kadının beklemediği bir anda karşısına çıkan zengin bir işadamına aşık olmasıdır. İstanbul’un özgür yaşantısına alışkın olan genç kadın geleneklerine bağlı bir aileye gelin gitmenin zorluklarını yoğun bir şekilde yaşar. Aile içindeki zorlukların yanı sıra dışarıdaki düşmanların da eklenmesi iki genci iyice zor bir duruma sokar.

İstanbullu Gelin Dizisi Oyuncuları Kimlerdir?İstanbullu Gelin dizisi oyuncuları arasında Özcan Deniz ve Aslı Enver yer alıyor. Enver dizinin güzel genç kadını olan Süreyya’ya hayat veriyor. Özcan Deniz ise başarılı genç bir iş adamı olan Faruk karakterini canlandırıyor. Bu başarılı ikiliye dizide İpek Bilgin, Fırat Tanış gibi oyuncular eşlik ediyor.İstanbullu Gelin Dizisinin Resmi Sosyal Medya Hesapları Hangileri?İstanbullu Gelin dizisinin sosyal medya hesapları şunlardır:
  • Facebook: https://tr-tr.facebook.com/istgelintv/

  • Twitter:https://twitter.com/istgelintv

  • Instagram: https://www.instagram.com/istgelintv/

Emlak365.com


Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@