İstegelsin Alışverişlerine Özel 75 TL İndirim Fırsatı! Online Market Alışverişlerinde Devrim Gibi Kampanya

Burgan Bank ve İstegelsin Uygulaması arasında imzalanan anlaşma kapsamında müşterilere 75 TL'ye kadar varan indirim fırsatı sunuluyor. Banka müşterileri kampanyaya katılarak indirimleri kullanabiliyor

Finans 13.12.2021 - 10:32 13.12.2021 - 10:32 Mustafa Karagöz

Online market alışverişi uygulamaları, son dönemde oldukça revaçta. Özellikle Covid-19 kaynaklı sokağa çıkma yasaklarında daha yaygın hale gelen bu uygulamalar, giderek daha fazla kişi tarafından tercih ediliyor. Bu uygulamalar arasında en çok tercih edilenlerden biri olan İstegelsin, Burgan Bank ile gerçekleştirdiği iş birliği sayesinde adını daha da duyuracağa benziyor.

Burgan Bank’ın yepyeni dijital bankacılık iştiraki ON, özel kampanyalarla gündeme gelmeye devam ediyor. Şimdi Burgan Bank ON’lu olanlar, İstegelsin alışverişlerine özel 75 TL indirim kodu kazanabiliyor. Bu eşsiz fırsattan mahrum kalmamak adına kampanya detaylarını haberimizin devamında bulabilirsiniz.

175 TL Üzeri Alışverişlerde 75 TL İndirim Fırsatı

Kampanyadan yararlanmak üzere Burgan Bank resmi web adresinde yer alan ON sayfasına giriş yapabilirsiniz. Ayrıca kampanyalar sayfasında bulunan İstegelsin kampanya duyurusunda yer alan ‘’ON’lu Ol’’ butonuna tıklayarak da indirim kodu kazanma sürecini başlatabilirsiniz. Söz konusu kampanya, ilk defa Burgan Bank ON hesabı açanlara özel. ON hesabınızı oluşturduktan sonra İstegelsin indirim kodunuz cep telefonunuza mesaj olarak gönderilecek.

Kampanya, 12 Ocak 2022 tarihine kadar ON hesabı açanları ilgilendirmekte. Bu tarihe kadar Burgan Bank ON hesabı açtıysanız İstegelsin indirim kodunuzu alabilirsiniz. İndirim kodu her bir ON müşterisi için 75 TL olacak şekilde hazırlanmaktadır. Bu kodu kullanabilmek için 175 TL ve üzeri alışveriş yapmanız gerekmektedir. Cep telefonunuza gönderilen kampanya kodunu indirim kodu alanına yazarak kampanyadan yararlanabilirsiniz.

İndirim kodunun 12 Ocak 2022 tarihine kadar kullanılması gerekmekte. Bu tarihe kadar kullanılmayan kodlar otomatik olarak iptal edilecektir. Alışverişlerinizi İstegelsin mobil uygulamasından ya da resmi web sitesinden gerçekleştirmeniz gerekmektedir. İstegelsin uygulamasında yer alan binlerce ürün arasından tercihinizi yaparak alışverişinizi tamamlayabilir, alışveriş tutarının 175 TL’yi bulması halinde 75 TL indirim fırsatından yararlanabilirsiniz.

Burgan Bank ve İstegelsin iş birliği ile sunulan bu kampanya, ilk 1000 kullanım ile sınırlıdır. Burgan Bank, kampanyayı 1000 kullanımdan sonra durdurma ya da devam ettirme yetkisine sahiptir. Bu fırsatı kaçırmamak adına hemen Burgan Bank ON hesabınızı oluşturabilir, 175 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli 75 TL tutarındaki indirim kodunuzu anında kullanmaya başlayabilirsiniz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@