İster Bayram Öncesi, İsterse Sonrası! En Uygununu Arayanlara Denizbank 100.000 TL Bayram Kredisi Veriyor

Kurban Bayramı için nakit para ihtiyacı olanlara bayram kredisi veren bankalar arasına Denizbank'ta katıldı. Denizbank bayram kredisi paketinde en uygun kredi faiz oranı teklifini sundu.

İster Bayram Öncesi, İsterse Sonrası! En Uygununu Arayanlara Denizbank 100.000 TL Bayram Kredisi Veriyor

Bayram kredisi çekmek istiyorum diyen kişiler için en uygun bayram kredisi teklifi geldi. Bankaların bayram kredisi kampanyaları kızışırken beklenen kredi duyurusundan birini de Denizbank yaptı. Denizbank Kurban Bayramı kredisi paketinde yeni güncellemesini yaptı, müşterilerine 100 bin liraya kadar nakit para desteği sağlayacağını ilan etti.

Denizbank ihtiyaç kredisi paketinde bayrama özel yaptığı güncellemesinde müşterilerine tüm şubeler üzerinden şahsen başvuru imkanı fırsatı sunarken aynı zamanda isteyen kişilere de tek SMS ile kolay kredi çekme imkanı tanıdı. Böylelikle kredi çekmek isteyen kişiler talep etmeleri durumunda şubeye gitmeden, cep telefonları üzerinden mesaj göndererek te başvuru yapabilecekler.

DENİZBANK KURBAN BAYRAMI KREDİSİ FAİZ ORANI YÜZDE KAÇ?

Özel bankaların kredi faiz oranları büyük bir hızla yükselirken konut kredisi çekmek isteyen kişiler için kamu bankaları 0.99 faiz oranı ile konut kredisi desteği sağlarken özel bankalar ise ihtiyaç kredisi paketinde atağa kalktı. Özel bankaların ihtiyaç kredisi faiz oranları için sağladıkları destekler artarken Kurban Bayramı kredisi paketinde oranlar düştü.

deniz bayram kredisi duyurusu

Denizbank ihtiyaç kredisi faiz oranı yüzde 1,79 olarak revize edildi. Denizbank ihtiyaç kredisi başvurusu için bayrama özel SMS kredi başvurusu da açıldı. Denizbank SMS ihtiyaç kredisi başvurusu için BAYRAM yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra Kimlik Numaranızı ve doğum tarihinizi gün ay yıl olarak yazıp oluşturduğunuz kısa mesajı 3280 numarasına göndermeniz yeterli olacak. Kredi onayı almanız durumunda Denizbank müşterisi iseniz hesabınıza ödemeniz anında yatırılırken değilseniz kredi ön onayı mesajı ile en yakın Denizbank şubesini şahsen ziyaret ederek hemen kredinizi alabileceksiniz.

denizbank bayram kredisi oranları

DENİZBANK İHTİYAÇ KREDİSİ HESAPLAMA TABLOSU: 10.000 TL İHTİYAÇ KREDİSİ AYLIK TAKSİT TUTARI KAÇ LİRA?

Denizbank ihtiyaç kredisi paketinde 12 aya kadar olan vadeli kredilerde yüzde 1,79 oranı ile kredi verirken bu pakette 12 ay vadeli 3 bin TL kredinin aylık taksit tutarı 287,83 TL oldu. 36 ay vadeli 10 bin TL kredi paketinde aylık faiz oranı yüzde 2,19 olarak uygulanırken aylık taksit tutarı ise 440,28 TL olarak gerçekleşecek. 36 ay vadeli 3 bin TL ihtiyaç kredisi paketinde ise aylık taksit tutarı ise 122,23 TL olarak gerçekleşecek.