İster otur, ister kiraya ver! Halkbank şehrin kalabalığından uzak 385 m2 müstakil köy evini 180 bin TL'ye satıyor

Halkbank gayrimenkul satış ilanları yayımlandı. Bahçeli müstakil köy evleri 180 bin TL'ye alıcılarını bekliyor.

Emlak Haberleri 30.04.2022 - 19:02 30.04.2022 - 19:08 Büşra Uluşen

Türkiye'nin her yerinde ev fiyatları her geçen gün artarken artık birçok kişi daha sakin bölgelerde müstakil ev satın almaya yöneldi. Emlakçılar ve sahibinden satılık müstakil ev fiyatlarının da bir hayli yüksek olması nedeniyle bankadan satılık müstakil köy evleri yoğun ilgi görmeye başladı. Kamu bankaları olan Halkbank ve Vakıfbank gayrimenkul satış ilanlarını güncelleyerek birçok müstakil köy evini ilana koydu. 

Bankalardan satılık olan müstakil köy evleri piyasanın çok altında fiyatlara satılırken aynı zamanda bu evler için bankalar konut kredisi desteği de sağlıyor. Ülkemizde konut fiyatları ortalaması 1 milyon lirayı bulmuşken bankalardan satılık ilanlar emsalinin çok ucuzuna hatta onda biri fiyatına satışa çıkarılıyor. Haberimizde yer verdiğimiz müstakil köy evlerini hem yatırım için hem de tadilattan geçirerek oturmak için değerlendirebilirsiniz.

Halkbank satılık gayrimenkuller: Bankadan satılık müstakil köy evi ilanları yayınlandı!

Apartman dairesi fiyatlarının artması ve pandeminin devam etmesi nedeniyle birçok kişi daha sakin bölgelerde köy yaşamına dönmeye başladı. Şehrin kalabalığından kurtulmak isteyen kişiler köy evlerine yoğun bir ilgi gösterirken bankalar tarafından satılan müstakil evler ile piyasanın çok altında fiyatlar ödeyerek bu evlere sahip olabilirsiniz. 

halkbank köyevi

Halkbank tarafından yayımlanan gayrimenkul satış ilanları içerisinde müstakil köy evi kategorisinde iki adet ev bulunuyor. Bu evlerden ilki Nevşehir Ürgüp'te yer alırken 385 m2 alana sahip olmasıyla dikkat çekiyor. Ürgüp'teki müstakil köy evi için satış bedeli 180 bin TL olarak belirlendi. Bir diğer ev ise Mardin Kızıltepe'de yer alıyor ve 194,08 m2. Bu ev için ise banka 168 bin 500 lira ücret belirledi. 

müstakil ev

Müstakil ev ilanlarının devamında Diyarbakır Ergani'de 187 m2'lik müstakil ev için 128 bin TL, Şanlıurfa Siverek'teki 100 m2 müstakil ev için 125 bin TL, Afyonkarahisar Başmakçı'da yer alan 270 m2 alana sahip müstakil ev için ise 168 bin TL değer biçildi. 

müstakil ev2

Halkbank gayrimenkul satış ilanlarında birbirinden farklı genişliklere ve fiyatlara sahip müstakil evler bulunuyor. Son dönemlerde popülerliği iyice artan müstakil köy evleri için Erzurum Karaçoban'da 252 m2'lik ev için 199 bin 800 TL, Ağrı Diyadin'deki satılık konut ise 140 bin TL'ye alıcı bekliyor. 

Halkbank'ın gayrimenkul satış ilanlarındaki diğer evlere bakmak için bankanın internet sitesini ziyaret edebilirsiniz. Yukarıda belirtilen evler için başlangıç bedelleri belirtilmiş ve ilana başka bir teklif veren kişi olmadığı durumda direkt olarak başlangıç bedelinden evi satın alabileceksiniz.

Emlak365.com

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@