İster Otur, İster Tadilatla Baştan Yarat! Bankadan Satılık 100 Bin 125 Bin TL'ye Müstakil Evleri Kapış Kapış Gidiyor

Vakıfbank gayrimenkul satış ilanları güncellendi. Bankadan satılık 100 bin, 125 bin TL'ye müstakil evlerde kredi imkanı da sunuluyor. İşte en ucuz müstakil ev ilanları.

Emlak Haberleri 09.04.2022 - 22:31 09.04.2022 - 22:32 Büşra Uluşen

Ev sahibi olmak isteyenler apartman dairelerine yoğun ilgi gösterirken bir de müstakil ev tutkunları bulunuyor. Müstakil ev satın almak için banka ilanlarını takip eden vatandaşlar, uygun fiyatlı eve sahip olmak için yoğun bir araştırma yapıyor. 

Müstakil ev ilanlarını güncelleyen Vakıfbank, 100 bin liradan başlayan fiyatlarla birçok şehirde satış yapıyor. 

VAKIFBANK'TAN 100 BİN LİRADAN BAŞLAYAN FİYATLARLA MÜSTAKİL EV SATIŞI!

Kamu bankalarından biri olan Vakıfbank, kendi mülkiyetindeki çeşitli gayrimenkulleri satışa çıkarıyor. Vakıfbank Nisan 2022 gayrimenkul ilanları içerisinde değeri 100 bin liradan başlayan birçok müstakil ev bulunuyor. Bahçeli ve bahçesiz olarak farklı illerde bulunan müstakil evler yoğun ilgi görürken fiyatlarıyla da adından söz ettiriyor. 

vakıfbank 2

Müstakil ev fiyatları, apartman dairelerinden yüksek rakamlar ile satılsa da bankalardan satın alınan müstakil evler piyasının altında fiyatlara alıcı bulabiliyor. Bankaların sunmuş olduğu uygun teklif oranları ve kredi imkanlarıyla bu müstakil evleri almak için birçok kişi sıraya giriyor. 

Vakıfbank müstakil ev ilanları içerisinde ilk sırada en ucuz müstakil ev, 280 metrekare alana sahip ve bahçeli bir ev olarak konumlanıyor. Söz konusu ev için 91 bin TL başlangıç bedeli talep ediliyor. 

İkinci ilandaki taşınmaz ise Isparta Şarkikaraağaç Örenköy konumunda bulunuyor ve 270 metrekare alana sahip. Satılık ev ve arsa için 102 bin TL başlangıç bedeli isteniyor. 

vakıfbank müstakil

100 bin liralık müstakil ev ilanlarında ise merkezi konumda yer alan ve görüntü olarak oldukça bakımlı bir müstakil ev yer alıyor. 281 metrekare genişliğindeki ev 103 bin TL'ye alıcı arıyor.

245 m2'lik bir diğer müstakil ev ise hem ev hem de arsa olarak satışa sunuluyor. 141 bin TL istenen ev için ilk teklifi veren sahibi olacak. 

İSTER GİR OTUR, İSTER TADİLATLA BAŞTAN YARAT!

Vakıfbank tarafından satışa çıkarılan müstakil evler için bankadan uygun faiz oranları ile konut kredisi kullanabilirsiniz. Kredi kullanarak satın alacağınız evlere ucuz taksitler ödeyerek 36 aya varan vade imkanı ile sahip olabileceksiniz. 

Söz konusu müstakil evleri çekilen konut kredisiyle birlikte tadilattan geçirerek baştan yaratabilir ya da yatırım amaçlı kullanabilirsiniz. 

vakıfbank konut-2

Vakıfbank'tan bu müstakil evleri satın almak için konut kredisi kullanabilir ve yüzde 1,29 oranındaki faiz imkanından yararlanabilirsiniz. Vakıfbank gayrimenkul ilanlarına ilişkin detaylı bilgi için bankanın resmi internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Emlak365.com

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@