İsteyene 62.000 TL! Ziraat Eski Binada 1997 Boş, 3 Oda Bir Salon 160 m2 Daireyi Elden Çıkaracak

1997 yılında inşa edilmiş bir binadan konut satışı yapacağını ilan eden Ziraat Bankası dairenin 3+1 tipinde ve 160 m2 olduğunu açıkladı. Daire için ilk teklif fiyatı 62.000 TL açıklandı.

Emlak Haberleri 08.12.2021 - 14:44 08.12.2021 - 14:44 Mustafa Karagöz

Ziraat Bankası kendisine ait bir konutun satışını yapmak için ihale başlattı. Ziraat Bankası Gayrimenkul Satış sayfasından ilan edilen duyuruda, bankanın satışa çıkardığı konutun 1997 yılında inşa edilen bir binada olduğu bildirildi. Konuta ilişkin diğer özellikler ve satış işlemlerine dair tüm ayrıntılar şöyle.

ZİRAAT BANKASI'NDAN KONUT SATIŞI

Banka kendisine ait konutların satışlarını e-ihale ile yapıyor. Ancak müşteriler başvurularını internet üzerinden de verebiliyorlar. Ziraat Bankası'nın konut satış duyuruları ise bankanın web sitesinden ilan edilir. Müşteriler Ziraat Bankası Gayrimenkul Sayfası üzerinden tüm konut, arsa, işyeri satışlarını görebilirler. Satışları fiyatlara göre, illere göre yada gayrimenkul cinsine göre sıralayabilir, tek tek inceleyebilirler. 

ziraat 3 da bir salon aralık 2021

İlanları günlük yenileyen Ziraat Bankası ihale süresi tamamlanları ilandan kaldırırken yeni satışa çıkarılanları listeye ekler. Zİraat Bankası aşağıda da görüldüğünü ana listede gayrimenkulün bulunduğu şehri, büyüklüğünü, fiyatını ve kısa özelliklerini aktarır. Bunun yanında gayrimenkul için bilgilere tıklandığında gayrimenkule dair tüm detaylar yer almakta. Bu sayfa üzerinde konutun bulunduğu il ilçe mahalle sokak, fiyatı, ilk teklif sonrası artış miktarı, konutun krediye uygun olup olmadığı, konutun içerisinde işgalci olup olmadığı gibi tüm bilgiler verilir. Ayrıca özelliklerin yer aldığı bu sayfada vatandaşlar konutun içinin yapılı olup olmadığını fotoğraflar üzerinden görebilirler. 

3 ODA BİR SALON DAİRE 62.000 TL'YE SATILIK

Ziraat Bankası'nın en düşük fiyata satışa çıkardığı konutlardan bir tanesi de Mardin'de yer alıyor. Konut için bir duyuru yayımlayan banka, konutun tüm özelliklerini almak isteyenlere sundu. 

ziraat 3 da bir salon 2 aralık 2021

Konutun Mardin Kızıltepe İlçesi Koçhisar Mahallesi, 309 Sokakta yer aldığını aktaran banka konutun cinsinin apartman dairesi olduğunu vurguladı. Konutun 160 m2 büyüklükte olduğu, müşterilerin konutu kredi kullanarak almak istemeleri durumunda kredi onayı verileceği listede yer aldı. 6. katta bulunan daire boş konumda bulunuyor. Konut için verilen bir diğer bilgi dairenin 1997 yılında inşa edildiği. 

Yukarıda yer alan tabloya bakıldığıda konutun ilk tekif fiyatı 62.000 TL olduğu görülüyor. Bu tabloda ayrıca ilk teklif verilmesi durumunda isteyen başka bir müşterinin teklifi 1.000 TL artırarak yeni teklif verebileceğini bildirdi. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@