İsteyene yüzde 80 isteyene yüzde 100 faizsiz ev finansmanı! Emlak Katılım'dan 2'li paket

Emlak Katılım Bankası yüzde 80 ve yüzde 100 limitle finansman ile ev alımlarına aracılık ediyor. Bankanın halen geçerli olan iki paketiyle faizsiz taksitle ev almak mümkün oluyor.

Finans 29.04.2022 - 14:35 29.04.2022 - 14:35 Mustafa Karagöz

Emlak365.com -  Emlak Katılım Bankası müşterilerinin ev alımlarına faizsiz bankacılık işlemleri ile aracı olmaya devam ediyor. Türkiye'nin birçok ilinde şubesi olan ve büyük kentlerde şube sayısını artıran banka konut finansmanı kullanımlarında iddiaları bankalardan birisi olarak öne çıkıyor. Standart konut finansmanı dışında banka özel kullanımlara uygun paketlerde hazırlıyor. 

EMLAK KATILIM BANKASI'NDAN 2'LİK KONUT FİNANSMANI

Konut finansmanı ile ev almak isteyenler Emlak Katılım Bankası'na başvuru yaptıklarında yüzde 80 limitli finanmsan ile ev alabiliyorlar. Standart olan bu konut finansmanı ile müşteriler evin değerinin yüzde 20'si tutarında peşinat ödemesi yaparlar. Bunun dışında kalan yüzde 80'lik kısım 120 ay vadeli finansman olarak çekilebilir ve aylık taksitler halinde ödenebilir. 

Bankanın sunduğu bu standart finansmanın dışında ikinci bir finansman daha bulunuyor. Yüzde 100 konut finansmanı yada peşinatsız konut finansmanı olarak bilinen bu finansman ile hiç peşinat ödemesi yapılmıyor. 

Yeni Evini Bekletmeyen Konut Finansmanı adıyla duyurulan finanman paketinin özelliklerine ilişkin Emlak Katılım Bankası "Finansmanı TL cinsinden kullanabilirsiniz. Satın alacağınız konutun ekspertiz değerinin 0’üne kadar finansman kullanabilirsiniz. Mevcut evinizin satılması ile bankamıza olan borcunuzu erken kapatmanız durumunda erken ödeme cezası ödemezsiniz." özelliklerini paylaştı. 

KAR PAYI ORANLARI 

Emlak Katılım Bankası üzerinden konut finansmanı kullanarak ev almak isteyenler için her paket için ayrı bir kar payı oranı uygulanıyor. 

120 ay vadeli yüzde 80 limitli Emlak Katılım Bankası konut finansmanı aylık kar payı yüzde 1.99

60 ay vadeli yüzde 80 limitli Emlak Katılım Bankası konut finansmanı aylık kar payı yüzde 1.69

120 ay vadeli yüzde 100 limitli Emlak Katılım Bankası konut finansmanı aylık kar payı kişiye özel belirleniyor. 

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@