İYİ Parti TBMM grup toplantısı ne zaman, saat kaçta yapılacak?

İYİ Parti TBMM grup toplantısı tarihi ve saati açıklandı. İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, toplantı tarihini sosyal medya hesabı üzerinden duyurdu.

Gündem 14.06.2022 - 15:23 14.06.2022 - 15:23 Büşra Uluşen

Haftalık olarak gerçekleştirilen TBMM grup toplantıları kamuoyu tarafından yakından takip ediliyor. Gündemdeki konulara değinilen ve önemli açıklamaların gerçekleştirildiği grup toplantılarının ne zaman yapılacağını birçok kişi araştırıyor.

Bu kapsamda AK Parti, CHP, MHP ve İYİ Parti genel başkanları TBMM grup toplantılarında hem parti üyelerine hem de canlı yayın ile vatandaşlara seslenme imkanı yakalıyor. 

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, sosyal medya hesabı üzerinden İYİ Parti'nin TBMM grup toplantısı tarihi ve saatini açıkladı. 

İYİ Parti TBMM grup toplantısı ne zaman, saat kaçta?

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Twitter hesabından videolu bir paylaşım yaptı. Paylaşımında İYİ Parti TBMM grup toplantısının 15 Haziran Çarşamba günü saat 10.30'da yapılacağı bilgisine yer veren Akşener, paylaşımına bir de not düştü. 

'' Onlar kirli zihniyetlerinin çamurunda yuvarlanırken; biz bembeyaz tertemiz bir sayfa açmaya geliyoruz. Güçlü, zengin, mutlu ve güneşli bir Türkiye için yol haritamızı anlatıyoruz '' ifadelerini kullandı. 

Meral Akşener'in yayımlamış olduğu 1 dakikalık videoda, TBMM grup toplantısında yaptığı bir konuşmadan kesitler yer aldı. 

iyi parti tbmm

Gündeme ilişkin değerlendirmelerin yapılacağı ve genel başkan Meral Akşener'in çeşitli açıklamalarda bulunacağı İYİ Parti TBMM grup toplantısı 15 Haziran 2022 saat 10.30'da yapılacak. Toplantının, eş zamanlı olarak İYİ Parti'nin resmi sosyal medya hesapları üzerinden de canlı yayınlanacağı belirtildi. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@