İzmir Karabağlar TOKİ Evleri Açık Artırma İle Çekilişsiz Kurasız Satışa Sunuluyor!

İLBANK projesi kapsamında İzmir'in Karabağlar ilçesine bağlı olan Uzundere Mahallesi'nde yapımı tamamlanan 141 adet konut TOKİ tarafından açık artırma ile satışa çıkıyor.

Toki 17.10.2021 - 17:25 17.10.2021 - 17:25 Gülcan Özer

İLBANK projesi kapsamında Toplu Konut İdaresi Başkanlığı TOKİ tarafından yapılan 141 adet konut açık artırma yöntemi ile satışa sunuluyor. İzmir'de son dönemde artan konut fiyatları nedeni ile ev sahibi olmak zorlaşırken ucuz konut arayan alt gelirli vatandaşlar için satış duyurusu umut oldu. 

2 Kasım 2021 tarihinde TOKİ tarafından yapılacak olan konut müzayedesi ile 141 konutun satış işlemleri açık artırma yöntemi ile yapılacak. Konut Müzayedesine internet üzerinden online katılım  imkanı sunulduğu gibi yine şahsen katılmak isteyen kişiler İzmir'deki Balçova Termal Otel Kardelen Salonunda ve İstanbul Halkalı'daki TOKİ İstanbul Hizmet Binası Konferans Salonunda katılım gösterebilecekler. 

TOKİ İZMİR KONUT SATIŞ İLANI AÇIK ARTIRMA DUYURUSU YAYIMLANDI! 

İzmir TOKİ projeleri ve ucuz konut satış ilanları yakından takip edilirken yeni bir duyuru daha yayımlandı. Bu sefer TOKİ tarafından açık artırma yöntemi ile İLBANK projesi kapsamında Toplu Konut İdaresi Başkanlığı TOKİ tarafından yapılan 141 adet konutun satılacağı ilan edildi. 

2 Kasım 2021 tarihinde yapılacak olan açık artırma ile satışa kayıt işlemleri 1 Kasım 2021 Pazartesi günü saat 10:30'a kadar yapılabilecek. Yüzde 40 peşin ve 120 ay vadeli olarak satılacak olan konutlarda açık artırmada her bir konut için en yüksek teklifi veren katılımcı ev sahibi olmaya hak kazanacak. 

toki-karabağlar-açık-artırma

Açık artırmaya salondan katılmak isteyenler için kayıtlar müzayade günü 8:30 ile 10:30 saatleri arasında yapılacak. Salonlarda müzayedeye girmek isteyen kişilerden girişte koronavirüs tedbirleri kapsamında HES kodu istenecek.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@