İzmir Konut Projeleri

Yeşille Maviyi Buluşturan Folkart Boyalık Çeşme Projesinde Anahtar Teslimlerine Başlandı! Yeşille Maviyi Buluşturan Folkart Boyalık Çeşme Projesinde Anahtar Teslimlerine Başlandı! Türkiye'nin önemli tatil merkezlerinden birisi olarak gösterilen Çeşme'de inşa edilen Folkart Boyalık Çeşme konut projesinin tamamlandığı bildirildi. Projede konut satın alanlara anahtarlarının teslim edilmeye başlandığı belirtildi.
Mahall Bomonti İzmir Konut Projesinde 0.69 Faizle Ev Sahibi Olma İmkanı! Mahall Bomonti İzmir Konut Projesinde 0.69 Faizle Ev Sahibi Olma İmkanı! Son dönemde yükselen konut fiyatları ve gerçekleştirilen kentsel dönüşüm projeleri ile gayrimenkul sektörünün en çok konuşulan illeri arasında yer alan İzmir'de konut projeleri de yakından takip ediliyor. Bu projelerden biri de Mahall Bomonti konut projesi olarak öne çıkıyor.
İzmir Karşıyaka Konut Projesi Arayanlara "Nevesta City" İzmir Karşıyaka Konut Projesi Arayanlara "Nevesta City" İzmir konut projeleri 2019 yılında sayılarını arttırmaya devam ediyor. Yeni konut projeleri ile farklı fırsatlar sunulurken Nevesta City fiyatları ile öne çıkıyor.
Evora Konut Projesi İle Ev'lenme Yasası Değişiyor! Evora Konut Projesi İle Ev'lenme Yasası Değişiyor! Halk GYO güvencesi altında Teknik Yapı tarafından İzmir konut projeleri kapsamında üretilen Evora İzmir Konut Projesi için kaçırılmayacak fırsatlar sunuluyor.
Son Dakika! Basmane Çukuru Folkart Tarafından İade Edildi Son Dakika! Basmane Çukuru Folkart Tarafından İade Edildi İzmir'in en önemli projeleri arasında yer alan Basmane Çukuru hakkında Folkart son dakika açıklaması yayımlayarak projeyi geri iade ettiğini duyurdu.
İzmir Konut Projeleri "Beyazevler Gaziemir Konutları" İzmir Konut Projeleri "Beyazevler Gaziemir Konutları" İzmir konut projelerinde yer alan lüks "Beyazevler Gaziemir Konutları" satışlarına tüm hızıyla devam ediyor. Detaylar haberimizde...
Ataşehir Modern Projesi Nerede, Fiyatları Ne Kadar? Ataşehir Modern Projesi Nerede, Fiyatları Ne Kadar? Gergül İnşaat imzası taşıyan Ataşehir Modern projesi avantajlı fiyatlarla satışları devam ediyor. Detaylar haberimizde...
300 Milyon Yatırımla İzmir İZKAPORT Projesi! 300 Milyon Yatırımla İzmir İZKAPORT Projesi! Bayraklı'da yapımı süren denize sıfır konut projesi 34 katlı planlanan İZKAPORT'da her ay kaç kat birden çıkılacak, dairenin piyasa değeri kaç milyon?
DAP Yapı İzmir Konut Projesini Erken Teslime Hazırlanıyor! DAP Yapı İzmir Konut Projesini Erken Teslime Hazırlanıyor! Türkiye'nin en büyük konut üreticileri arasında yer alan DAP Yapı tarafından İzmir'de inşa edilen Dap Yapı İzmir konut projesi için teslim tarihi öne çekiliyor!
DAP Yapı İzmir Projesi Nerede, Fiyatları Ne Kadar? DAP Yapı İzmir Projesi Nerede, Fiyatları Ne Kadar? İzmir konut projeleri arasında yer alan DAP Yapı İzmir konut projesi için cazip koşullarla satışlar tüm hızı ile devam ediyor. DAP Yapı İzmir fiyatları...
İş Bankası 0.98 Konut Kredisi Anlaşmalı İzmir Konut Projeleri Listesi İş Bankası 0.98 Konut Kredisi Anlaşmalı İzmir Konut Projeleri Listesi 3 kamu bankasının ardından bugün 0.98 konut kredisi kampanyasına dahil olan ilk özel banka İş Bankası oldu. İş Bankası anlaşmalı konut projeleri için 0.98 konut kredisi faiz oranı ile kredi vereceğini duyurdu.
Ziraat Bankası 0.98 Faiz Anlaşmalı İzmir Konut Projeleri Ziraat Bankası 0.98 Faiz Anlaşmalı İzmir Konut Projeleri Ziraat Bankası anlaşmalı projeler için 0.98 faizle konut kredisi vereceği müjdesini verdi. Sizler için Ziraat Bankası 0.98 anlaşmalı Ziraat Bankası İzmir konut projeleri listesi hazırladık...