Mahall Bomonti İzmir Konut Projesinde 0.69 Faizle Ev Sahibi Olma İmkanı!

Son dönemde yükselen konut fiyatları ve gerçekleştirilen kentsel dönüşüm projeleri ile gayrimenkul sektörünün en çok konuşulan illeri arasında yer alan İzmir'de konut projeleri de yakından takip ediliyor. Bu projelerden biri de Mahall Bomonti konut projesi olarak öne çıkıyor.
Mahall Bomonti İzmir Konut Projesinde 0.69 Faizle Ev Sahibi Olma İmkanı!

İzmir'de ev sahibi olmak ve konut yatırımı yapmak isteyen kişiler konut projelerini yakından takip ederken bu projelerden biri de Mahall Bomonti konut projesi olarak öne çıkıyor.

MAHALL BOMONTİ KONUT PROJESİ NEREDE?

İzmir'in son dönemde en hızlı gelişen ve değerlenen bölgeleri arasında yer alan Mahall Bomonti konut projesi İzmir DGM binalarının hemen bitişiğinde yer alıyor. İzmir Liman yolu, Işıkkent Otogar yolu, Yeşildere yolu ve Bayraklı yol ayrımlarının üzerinde yer alan proje İzban İstasyonu Aktarma Bölgesi kesişiminde yer alıyor.

Cumhuriyetin ilk yıllarına tanıklık eden 100 yıllık arazi üzerinde yükselen proje 2004 yılına kadar rakı fabrikası olarak kullanılan arazi üzerinde yer alıyor. Proje karma konsept olarak tasarlanırken 5 farklı konut tipi, ofis, alışveriş merkezi ve dükkanlar yer alıyor.

KONUTLARDA 0.69 FAİZ ORANI İLE 120 AY TAKSİTLE EV SAHİBİ OLMA İMKANI, OFİSLERDE YÜZDE 18 KDV İNDİRİMİ!

Düzenlenen kampanya kapsamında projeden ev sahibi olmak isteyen kişilere 120 ay taksitle 0.69 vade farkı ile ev sahibi olma imkanı sunulurken ofis sahibi olmak isteyen kişilere ise yüzde 18 KDV indirimi fırsatı sunuluyor.

Türkerler Holding tarafından hayata geçirilen projede 595 daire yer alırken projenin teslim tarihi ise 2021 yıl sonu olarak belirlenmiş durumda. Projede satışa sunulan en ucuz konut fiyatı 922 bin liradan başlarken seçilen daire tipi ve konumuna göre fiyatlar belirleniyor.