İzmir'de Ev Sahibi Olmak, Konut Yatırımı Yapmak İsteyenler Dikkat! Trademark Pi Bornova Fiyatları Belli Oldu

Pandemi dönemi ile beraber dünya genelinde konut fiyatlarının en çok arttıği il olan İzmir konut yatırımı yapmak isteyen kişilerin de gözdesi oldu. Trademark Pi Bornova satılık fiyat listesi açıklandı

Konut Projeleri 09.11.2021 - 11:06 09.11.2021 - 11:06 Gülcan Özer

İzmir'de konut fiyatları giderek yükselmeye devam ederken konuta olan talebin artması ile beraber yeni konut projeleri de satışa sunulmaya başlandı. Bunlardan biri de Trademark Pi Bornova konut projesi olarak öne çıktı. 

İzmir'de ev sahibi olmak ya da konut yatırımı yapmak isteyen kişilere hitap eden dev proje Adnan Kılıçoğlu İnşaat tarafından hayata geçiriliyor. Ön lansmana özel fiyatlarla ile satışa açılan proje zengin sosyal donatıları ile de öne çıkıyor. Hem yatırım hem de oturum amaçlı ev almak isteyen kişilere hitap eden projede satışlar tüm hızıyla devam ediyor. 

TRADEMARK Pİ BORNOVA SATILIK DAİRE FİYATLARI NE KADAR, KAÇ TL?

İzmir'in en prestijli konut projeleri arasında gösterilen Trademark Pi Bornova konut projesi 8 bin 400 metrakarelik dev bir alanda kurulurken toplam 450 adet daire ve 26 adet ticari ünite satışa sunulacak. 34 bin 821 metrekarelik inşaat alanına sahip olan projede 60 m2 büyüklüğü sahip olan 1+1 daireler, 80 m2 büyüklüğe sahip olan 2+1 daireler yer alıyor. 

bornova konut projesi

TRADEMARK Pİ BORNOVA KONUT PROJESİ NEREDE?

Adını İzmir'in Bornova ilçesinden alan Trademark Pi Bornova projesi ağaçlı yol üzerinde bölge metro ile sanayi metro arasında yer almaktadır. 2021 senesinin Mart ayı itibari ile başlanan projede Nisan ayında temel atma töreni gerçekleştirilirken hızla ilerleyen projede konut teslimi 24 ay sonra olarak belirlendi. Ödemelerin tamamlanması ile ev sahiplerine tapularının teslim edileceği projede Garanti Bankası konut kredisi desteği sağlamaktadır.

bornova konut projesi 1

TRADEMARK Pİ BORNOVA KONUT PROJESİ FİYATLARI NE KADAR, KAÇ TL?

Projede lansmana özel olarak satış fiyatları açıklanırken başlangıç satış fiyatı 790 bin TL olarak ilan edildi...

Gelişmelerden Haberdar Olun

@