İzmit Athena konseri saat kaçta, nerede, ücretsiz mi? İzmit Belediyesi 19 Mayıs konseri

İzmitliler 19 Mayıs coşkusunu Athena konseri ile yaşayacak. Ünlü rock grubu Athena, İzmit'te 19 Mayıs konseri verecek.

Gündem 19.05.2022 - 15:53 19.05.2022 - 15:53 Büşra Uluşen

19 Mayıs kutlamaları sabah saatlerinden itibaren tüm Türkiye'de başlamışken belediyeler akşam yapılacak konserler için hazırlıklara şimdiden başladı. Bu kapsamda İzmit Belediyesi öncülüğünde 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı'nda ünlü rock grubu Athena, İzmitlilere unutulmaz bir konser verecek.

İzmit Belediyesi Athena konseri saat kaçta, nerede yapılacak?

İzmit Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü ve Spor İşleri Müdürlüğü işbirliğinde 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı coşkusunu tüm İzmitlilerin yaşaması için çok renkli anlara sahne olacak bir konser programı hazırlandı. Gençlerin çok sevdiği rock grubu Athena ile bayram coşkusu akşam saatlerinde doruğa çıkacak. 

Tüm gün İzmit Belediye meydanında yapılacak etkinliklerden sonra, binlerce kişi Furar Alanı Güneş Sahne'de Athena konserine geçiş yapacak. Athena konseri, saat 21.00'de başlayacak. Gençlerin idol gruplarından biri olan Athena, gece saatlerine kadar unutulmaz şarkılarını gençlerle birlikte söyleyecek. 

athena izmit

Bilindiği üzere pandemi nedeniyle 2 yıldır 19 Mayıs kutlamalarında sokağa çıkma yasağı uygulanıyor ve vatandaşlar bu nedenle kutlamalara katılamıyordu. Tedbirler sebebiyle belediyeler de kutlamalara ara vermişti. Ancak 2022 yılı itibariyle pandemi tedbirleri kaldırıldı ve Türk vatandaşları yeniden 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı'nı kutlamak için sokaklara çıktı.

Türkiye'nin 81 ilinde aynı heyecanla kutlanan 19 Mayıs günü, İzmitli vatandaşlar saat 21.00'de Fuar İçi Güneş Sahne'de gerçekleşecek Athena konseri ile coşkuyu artıracak. Athena konseri belediye tarafından düzenlendiği için ücretsiz olacak.

Emlak365.com

Gelişmelerden Haberdar Olun

@