İzzet Yıldızhan'ın Yatırım Tercihi İzmir'den Yana! Yepyeni Projeden 2 Daire Aldı!

Ünlü şarkıcı İzzet Yıldızhan İzmir'de Altın Orman projesinden 2 ev satın aldı. Yüksek maliyetli projenin içerisinde yok yok.

Emlak Magazin 07.02.2022 - 10:05 07.02.2022 - 10:05 Büşra Uluşen

İzzet Yıldızhan, özel hayatı ve müzik kariyeri dışında yaptığı yatırımlarla da sık sık gündeme geliyor. Ünlü şarkıcının son yatırım tercihini İzmir'den yana kullandı. 

İZZT YILDIZHAN'DAN YENİ YATIRIM!

Ünlü şarkıcı İzzet Yıldızhan, İzmir'de Kalamış Yapı tarafından hayata geçirilmeye hazırlanan Altın Orman projesinden 2 daire satın aldığını açıkladı. İzmir'e ayrı bir doku katacak olan dev proje ' Altın Orman ' kapsamındaki daireler satışa çıkarıldı.

izzet yıldızhan altın orman 2

Ünlü ünsüz birçok yatırımcının yakından takip ettiği proje, İzmir'in ulaşım konusunda en avantajlı konumlarından biri olan Uçan Yol'un yanı başında yer alıyor. 3 blok şeklinde inşa edilecek olan projede, 3 tipte 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon konutlar yer alıyor. 

izzet yıldızhan altın orman

Toplam maliyeti 1 milyar 400 bin Türk Lirası olan projeye İzmirli vatandaşlar ve ünlü isimler yoğun ilgi gösteriyor. İçerisinde restoranlar, açık hava alanları, market ve yarı olimpik havuz gibi çeşitli sosyal aktivitelerin yapılabileceği alanlar bulunan projeden konut satın alan isimlerden biri de İzzet Yıldızhan oldu. Yıldızhan'ın satın aldığı konut projesinde konutlar 2024 yılının Ocak ayında teslim edilecek. 

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@