Jandarma Genel Komutanlığı 60 KPSS ile İnşaat Mühendisi Alımı Yapıyor

Jandarma Genel Komutanlığı Aralık 2019 itibariyle sözleşmeli 94 personel alımı yapacağını duyurdu. Kurum tarafından ilan edilen personel alım duyurusunda emlak sektörüne dair kadrolarda bulunuyor.

EMLAK İŞ İLANLARI 19.12.2019 - 09:45 15.07.2021 - 00:11 SERHATMEDYA

Jandarma Genel Komutanlığı Aralık 2019 itibariyle sözleşmeli 94 personel alımı yapacağını duyurdu. Kurum tarafından ilan edilen personel alım duyurusunda emlak sektörüne dair kadrolarda bulunuyor.

Özel sektör firmaları tarafından yayımlanan emlak iş ilanları ile detaylarını siz okuyucularımızla paylaşıyoruz. Bu haberimizde de siz okuyucularımız için Jandarma Genel Komutanlığı tarafından yayımlanan memur alım ilanını ve bu ilanda emlak sektörüne dair kadroları sizlere aktarıyoruz. İşte söz konusu personel alım ilanı ve detayları;60 KPSS PUANIYLA MEMUR ALIMIJandarma Genel Komutanlığı tarafından yayımlanan sözleşmeli personel alım ilanında toplam 94 sözleşmeli personel alımı yapılacağı duyuruldu. Bu alımlarda yer alan tüm kadrolara başvurular 60 KPSS puanıyla yapılacak olup ilanda en az lise mezunu olmak kaydıyla önlisans ve lisans mezunları içinde açık pozisyonlar bulunuyor. Bu kadrolardan bir tanesi de İnşaat Mühendisi pozisyonu. Bu kadroya üniversitelerin dört yıllık eğitim veren lisans bölümlerinden mezun olan adaylar ile KPSS'den en az 60 puana sahip adaylar başvuru yapabilecek. BAŞVURU ŞARTLARIİlana başvuru yapmak için açıklanan koşullar maddeler halinde aşağıda.Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı olmak. 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu'nun 48'inci maddesinde belirtilen genel ve özel şartları taşımak, 18 yaşını tamamlamış olmak, Kamu haklarından yoksun bulunmamak. Başvuru tarihinde herhangi bir siyasi partiye üye olmadığına dair yazılı beyan sunmak,BAŞVURU İŞLEMLERİJandarma Genel Komutanlığı sözleşmeli personel alım ilanı başvuruları 5 Ocak tarihine kadar devam edecek. Başvuru işlemleri kurumun web sitesi üzerinden elektronik olarak yapılacak. Emlak365.com


Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@