Jandarma Genel Komutanlığı Personel Alımı Başvuruları Devam Ediyor! Tavan Ücretin İki Katı Kadar Maaş Ödenecek!

Jandarma Genel Komutanlığı tarafından 2022 personel alımı başvuruları devam ediyor. İstihdam edilecek personellere tavan ücretin iki katı maaş ödemesi yapılacak! İşte detaylar…

Emlak İş İlanları 09.05.2022 - 14:27 09.05.2022 - 14:29 Duygu Dilan Duman

Jandarma Genel Komutanlığı Muhabere ve Elektronik Bilgi Sistemler Başkanlığı bünyesinde istihdam edilmek üzere sözleşmeli bilişim personeli alımı yapılması hedefleniyor. Devam eden başvurular kapsamında ilgili pozisyon için genel ve özel şartları sağlayan adaylar süreç sonunda tavan ücretinin iki katı maaş ödemesi ile işe alımları yapılacak. Sözleşmeli bilişim personeli kadrosu için adaylarda farklı şartlar aranıyor.

Jandarma Genel Komutanlığı 2022 Personel Alımı

Jandarma Genel Komutanlığı 2022 yılı için sözleşmeli bilişim personeli alımı yapacağını duyurdu. Jandarma Genel Komutanlığı Muhabere ve Elektronik Bilgi Sistemler Başkanlığı bünyesinde istihdam edilecek personeller arasında birçok farklı uzmanlık alanı için alım gerçekleştirilmesi hedefleniyor. Jandarma Genel Komutanlığı tarafından ilgili pozisyonlarda istihdam edilecek personellere ilişkin alım yapılacak kadrolar ise şöyle:

  • Yazılım Geliştirme Uzmanı 
  • Elektronik, Haberleşme ve Güvenlik Uzmanı 

Başvuru Genel Şartları Neler?

basvuru-genel-sartlari

Jandarma Genel Komutanlığı sözleşmeli bilişim personeli ilanına başvuru yapacak adaylardan genel şartlar ve her bir kadro için ayrıca özel şartlar aranmaktadır. Söz konusu şartları sağlayan adayların başvuruları kabul edilecektir. Adayların sahip olması gereken genel şartlar ise şöyle:

  • Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,
  • 657 sayılı Kanun’un ilgili maddelerince sayılan genel ve özel şartlara haiz olmak,
  • Başvuru tarihi itibariyle 18 yaşını tamamlamış olmak,
  • TCK 53’üncü maddesinde belirlenen süreler geçse dahi ilgili suçlardan mahkum olmamak,
  • Kamu haklarından kısıtlı olmamak,
  • Herhangi bir siyasi partiye üye olmamak,
  • Erkek adaylar için askerlikle ilgisi bulunmamak, tecilli veya muaf olmak,
  • Hakkında yapılacak güvenlik soruşturmasında olumlu yanıt almak.

Başvurular Nasıl Yapılacak?

Jandarma Genel Komutanlığı bünyesinde sözleşmeli bilişim personeli kadrosu için istihdam edilecek adayların en geç 15 Mayıs 2022 tarihine kadar başvurularını yapmaları gerekmektedir. Adayların ilgili şartları sağlaması halinde başvurularını ‘’vatandas.jandarma.gov’’ adresi üzerinden ‘’Personel Temin Sistemi’’ yapmaları sağlanacak. Personel olarak istihdam edilecek personele tavan ücretinin iki katı kadar maaş ödemesi de gerçekleştirilmesi hedefleniyor.

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@