Jet Fadıl'ın Caprice Gold Bayrampaşa Projesi İçin İflas Kararı Çıktı!

Caprice Gold mağdurları için müjdeli haber geldi. İstanbul 3. Asliye Mahkemesi tarafından Capricegold projesi için iflas kararı açıklandı. Detaylar haberimizde..

EMLAK HABERLERİ 27.12.2019 - 15:53 15.07.2021 - 00:11 Emlak 365

Caprice Gold mağdurları için müjdeli haber geldi. İstanbul 3. Asliye Mahkemesi tarafından Capricegold projesi için iflas kararı açıklandı. Detaylar haberimizde..

Devremülk sahibi olmak isterken dert sahibi olan Caprice Gold Bayrampaşa projesi mağdurları için yeni karar çıktı. Mahkeme Açıkladı Caprice Gold Projesi Hakkında İflas Kararı Çıktı! Fadıl Akgündüz tarafından inşa edilecek olan Caprice Gold projesinden devre mülk almak üzere sözleşme imzalayarak 1,2 milyon liralık yatırım yapan Afyonlu A. M. inşaatın tamamanması üzerine deva açmıştı.İstanbul 3. Asliye Mahkemesine açılan davada nihayet beklenen karar çıktı. Capricegold Gayrimenkul Yatırım Turizm Ve İnşaat Ticaret Limited Şirketi hakında mahkeme tarafından verilen iflas kararı Gazeteci Dinçer Gökçe tarafından yayımlandı. 

Bayrampaşa Caprice Gold Projesinden Devre Mülk Alanlan Ne Yapacak?Bayrampaşa Caprice Gold projesi ne yazık ki vatandaşın yeşil sermaye ile dolandırıldığı projeler arasında yer almıştı. Aradan uzun süre geçmesine rağmen projeden ev almak için parasını ödeyen kişilere ne evleri teslim edildi ne de paraları iade edildi. Mağdurlar arasında yer alan Olcay Uzun projeden ev almak için ödediği paranın iade edilmesi talebi ile açtığı davayı 3 yıl sonra kazandı. Olcay'ın kazandığı dava emsal karar olması nedeni ile büyük önem taşıyor. Emlak365.com 


Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@