Jet Sosyete Dizisi Nerede Çekiliyor?

Gülse Birsel'in başarılı komedi dizileri arasında yer alan Jet Sosyete çekim mekanları ile de ilgi topluyor. Peki, Jet Sosyete dizisi nerede çekiliyor?

Emlak Magazin 09.06.2019 - 22:00 15.07.2021 - 00:15 Serhat Karaman

Gülse Birsel'in başarılı komedi dizileri arasında yer alan Jet Sosyete çekim mekanları ile de ilgi topluyor. Peki, Jet Sosyete dizisi nerede çekiliyor?

Jet Sosyete dizisi kanal TV8 de her Çarşamba akşamı saat 20.00 de sevenlerinin karşısına çıkıyor. Önceden Pazar günü olan yayın günü yeni sezonda değişti. Jet sosyete dizisinin yapımcısı herkesin yakından tanıdığı ve çok başarılı yapımlara imza atmış olan Gülse Birsel.Jet Sosyete Dizisi Hangi Semtte Çekiliyor?Jet Sosyete dizisinin çekildiği yer İstanbul’da çekiliyor ancak dizi stüdyo çekimi olduğu için aslında dizide kullanılan bütün iç ve dış mekanlar set niteliğinde. Bu set çekimi genellikle Gülse Birsel’in sıklıkla tercih ettiği bir yöntem.Jet Sosyete Dizisinin Konusu Nedir?

Jet Sosyete dizisinin konusu Yaşar usta Cengiz beyin şirketinde en güvendiği mavi yakalı çalışanlarından birisidir. Cengiz şirketinin başına geçirecek ve güvenebileceği bir genel müdür bulamaz ve aklına genel müdür koltuğuna en güvendiği kişi Yaşar ustayı geçirmek gelir.Yaşar usta genel müdür olunca tabi bir anda hayatı değişir ve hızlı bir şekilde kendisini ve ailesini sosyetenin içinde bulur. Cengiz’in Karısı Gizem ise tam olarak sonradan görme zengin bir patron karısıdır ve yavaş yavaş Yaşar ustanın karısı da ondan gördüklerini taklit ederek sosyete hayatına alışmaya çalışmaktadır. Jet Sosyete Dizisinin Oyuncuları Kimler?Jet Sosyete dizisinin oyuncuları sonradan görme sosyete hanımı Gizem rolünde Gülse Birsel, Pelin ve Şennur rollerinde Hasibe Eren, Yaşar ustanın patronu Cengiz rolünde Cengiz Bozkurt, Yaşar usta rolünde Çağlar Çorumlu ve zengin ve şımarık genç Ozan rolünde Sarp Apak gibi genç ve yetenekli oyuncular olarak karşımıza çıkıyor.Emlak365.com


Gelişmelerden Haberdar Olun

@