Justin Timberlake ve Jessica Biel Dev Malikanesini 35 Milyon Dolara Satışa Çıkardı!

Dünyanın en çok sevilen ünlü çiftleri arasında gösterilen Justin Timberlake ve Jessica Biel Los Angeles'ta bulunan malikanelerini satışa çıkardı. Ünlü çiftin küçük bir kasabaya taşınacak!

Emlak Magazin 11.10.2021 - 15:42 11.10.2021 - 15:42 Gülcan Özer

Daha küçük bir kasabaya taşınma kararı alan Justin Timberlake ve Jessica Biel bu kararın ardından Los Angeles'ta bulunan malikanelerini satışa çıkardı. Rüya çift olarak anılan ve milyonlarca kişi tarafından takip edilen ünlü çiftin bu kararı büyük yankı uyandırmış ve takipçilerini de ikiye ayırmıştı. 

2012 senesinde birlikteliklerini nikah masasına taşıyan Justin Timberlake ve Jessica Biel, 2 çocukları beraber Los Angelas'ta bulunan dev malikanelerinde yaşıyordu. Haber Türk Gazetesi tarafından yapılan habere göre ikili dev malikanelerini rekor fiyatla satışa çıkardılar. 

DEV MALİKANELERİNİ SATARAK KÜÇÜK BİR KASABAYA YERLEŞECEKLER! 

Ünlü çiftin 2 çocukları ile beraber yaşadıkları dev malikanelerini satarak küçük bir kasabaya yerleşme kararı aldıkları iddia edildi. 2012 senesinde evlenen ve mutlu bir evlilikleri olan çiftin 3550 m2 büyüklüğe sahip olan, Nashville Tennessee yakınlarında bulunan dev malikaneleri 126 dönümlük arazi üzerinde kurulu bulunuyor. 

jessica-biel-malikane-satışı

2015 senesinde aileleri için yeni bir konut almak istedikleri dönemde satın aldıkları malikaneden ünlü çiftin küçük bir kasabaya yerleşme arzusu nedeni ile taşınmak istedikleri açıklandı. Çiftin içerisinde kendilerine özel çok sayıda özellik bulunması için yüksek miktarda tadilat parası ödedikleri biliniyordu. Süper lüks malikanede sebze bahçesi, açık ve kapalı yüzme havuzları, çocuk oyun parkı, özel aydınlatılmış tenis kortu, sinema ve oyun salonu gibi ek pek çok özellik bulunuyor. Çiftin malikane için ilk satış fiyatını 35 milyon dolar olarak duyurdukları belirtiliyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@