Kaan Yıldırım Bodrum'da 5 Buçuk Milyon Liraya Villa Aldı!

Ezgi Eyüboğlu ile ani bir karar alarak boşanan ve hayranlarını üzen Kaan Yıldırım boşanma sonrası dev bir emlak yatırım yaptı.

EMLAK MAGAZİN 10.08.2019 - 22:00 15.07.2021 - 00:14 Emlak 365

Ezgi Eyüboğlu ile ani bir karar alarak boşanan ve hayranlarını üzen Kaan Yıldırım boşanma sonrası dev bir emlak yatırım yaptı. Detaylar haberimizde!

Kendisi gibi oyunculuk yapan Ezgi Eyüboğlu ile 3 yıldır devam eden evliliğini bitiren Kaan Yıldırım boşanma sonrası sürpriz bir emlak yatırımı yaptı. 5.5 Milyon Lira Ödedi, Süper Lüks Villa Satın Aldı Pek çok oyuncunun yaptığı gibi Kaan Yıldırım'da sahnelerden ve setlerden kazandığı parasını emlak yatırımı ile değerlendirmeyi tercih etti. Yıldırım Bodrum Pera Gümüşlük Evleri projesinden 1 milyon dolar ödeyerek kendisine villa aldı. Ev için 1 milyon dolar ödemeyi kabul eden Yıldırım yaklaşık 5 milyon 650 bin lira ödeyerek kendisine süper lüks bir villa satın almış oldu. Kendisine Özel Havuzu Olan Villa 200 Metrekare Bahçeli ve kendi özel havuzu olan villanın 200 metrekare olduğu öğrenilirken 32 yaşındaki yakışıklı oyuncunun evin dekorasyonunu tamamladığı öğrenildi. 4 oda bir salon olarak tasarlanan villada çok sayıda lüks özellik bulunurken projeden daha önce de çok sayıda ünlü ismin ev aldığı, villaların tatil için Bodrum'u tercih eden ünlü isimlerin vazgeçilmezi olduğu söyleniyor. Ezgi Eyüboğlu ile Kaan Yıldırım 3 yıllık evliliklerini sessiz sedasız sonlandırmış ve hayranlarını üzmüştüler.  Emlak365.com


Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@