Kaan Yıldırım o evi almaya Demet Özdemir ile mi karar verdi?

Magazin dünyasına Demet Özdemir ve Kaan Yıldırım birlikteliği bomba gibi düştü. Geçtiğimiz ay Kaan Yıldırım’ın Bodrum’dan 5,5 milyonluk ev alması dikkat çekmişti.

Emlak Magazin 21.08.2019 - 13:54 15.07.2021 - 00:14 Emlak 365

Magazin dünyasına Demet Özdemir ve Kaan Yıldırım birlikteliği bomba gibi düştü. Geçtiğimiz ay Kaan Yıldırım’ın Bodrum’dan 5,5 milyonluk ev alması dikkat çekmişti.

Kendisi gibi oyuncu olan Ezgi Eyüboğlu ile boşanan Kaan Yıldırım geçtiğimiz ay kendisine Bodrum'dan tam 5,5 milyonluk ev aldığı iddia edilmiş ve ev alması herkes tarafından dikkat çekmişti.KAAN YILDIRIM O EVİ ALMAYA DEMET ÖZDEMİR İLE Mİ KARAR VERDİ?Magazin dünyasına adı uzun zamandır Can Yaman ile birlikte konuşulan Demet Özdemir’in, dün Bodrum-Yalıkavak’taki evinin havuzunda Kaan Yıldırım ile görüntülenmesi akıllara, “Kaan Yıldırım o evi almaya Demet Özdemir ile mi karar verdi?” sorusunu getirdi.Magazin muhabirlerine yakalanan Yıldırım şezlongta güneşlenirken, Özdemir havuzda kulaç attı. Özdemir, bir arkadaşlarının muhabirleri fark edip kendisini uyarması üzerine apar topar sudan çıktı.4 ODA BİR SALON!Evliliğini sonlandırmasından kısa bir süre sonra milyonluk yatırıma imza atan Kaan Yıldırım’ın bu kararı kiminle verdiği merak konusu olmuştu. Kaan Yıldırım kendisine Bodrum’dan 200 metrekarelik havuzlu 4 oda bir salon villa almasıyla dikkatleri üzerine çekmişti.32 yaşındaki oyuncu Kaan Yıldırım'ın aşk yaşadığı iddia edilen Demet Özdemir'le, “Bodrum’daki evi almaya birlikte mi karar verdiler?” sorusunun cevabı merak edilmeye başlandı. Emlak365.com
Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@