Kabul Etmeye Başladı! Halkbank'tan Herkese Mini Paketle 5.000 TL

Halkbank mini kredi paketi ile 5.000 TL kredi verecek. Müşterisi olsun olmasın vatandaşların ihtiyaçlarını karşılıyor. Temel kredi onay şartlarını karşılayanlar için sağlanan paket detayları...

Finans 22.10.2021 - 10:06 22.10.2021 - 10:06 Mustafa KARAGÖZ

Halkbank ihtiyaç kredisi paketlerinden en çok tercih edilenlerden biri hızlı mini kredi. 

Banka müşterilerinin online kanallar yada şubelerden yapacakları başvurular ile düşük limitli krediyi anında sağlayıp ihtiyaçlarını karşılamalarını sağlıyor. Ayrıca özel olanaklar da sunuyor. 

HALKBANK MİNİ KREDİ PAKETİ

Resmi sitesinden mini kredi detaylarını açıklayan Halkbank vatandaşların 5.000 TL'ye kadar olan ihtiyaçları için kredi sağlanabileceğini ve ödemelerin esnek koşullar yapılabileceğini açıkladı. 

Kredi faiz oranları, esnek ödeme seçenekleri ve vade süreci hakkında müşterileri kredi başvuruları öncesinde bilgilendiren Halkbank kredi geri ödemelerine dair bir de tablo yayımladı. 

Faiz Oranları ve Vade Süreci

Halkbank standart ihtiyaç kredisi paketinde güncel faiz oranı yüzde 1.69 bandında bulunuyor. Banka müşterisi olan kamu çalışanları, özel sektör çalışanları ve emekliler için ise ayrı kredi paketleri bulunuyor. 

Standart kredi paketlerinin dışında mini kredi paketinde maliyetler değişiyor. 

Mini kredi paketinde çok daha uygun olanaklar ile kredi veren Halkbank vatandaşların "KrediMin" ile aylık yüzde 1.60 faizle kredi çekebileceklerini duyurdu.

Banka mini kredi paketinde en yüksek limitin 5.000 TL olduğunu açıkladı.

Geri ödeme sürecini de kısa vadeli tutan banka KrediMini ile 5.000 TL nakit desteğinin 10 ay vadede ödenebileceğini açıkladı.

Esnek Ödeme Seçenekleri Süreci Kolaylaştıracak

Standart kredi ödemeleri olan aylık eşit taksitli ödeme planlarının dışına Halkbank esnek ödeme seçenekleri de sunuyor. Esnek ödeme seçeneklerinde 3 ayda bir ödeme li, aratn taksitli yada azalan taksitli ödee planı var. Farklı bir kazanç kaynağına sahip olanlar ise serbest ödemeli seçeneği tercih edebilirler. 

Maliyet Tablosu

kredimini halkbank ekim

Kredi kullanımlarının maliyetlerine dair de açıklamada bulunan Halkbank "Hayat sigortası primi, müşterinin yaşı, cinsiyeti ve kredi tutarına bağlı olarak değişmekte olup, 5.000 TL 10 ay vadeli kredi kullanan 35 yaşında erkek müşteri için 10 aylık  sigorta primi 36,52 TL’ dir." açıklamasında bulundu. 

NASIL HEMEN ALIRIM?

Söz konusu kredi için başvurular Halkbank mobil uygulaması, internet bankacılığı yada banka şubelerinden yapılabilecek. Banka müşterisi olanlar da çok hızlı bir şekilde uygulama üzerinden anında kredi başvurusunda bulunabilecek ve kredilerini kullanabilecekler. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@