Kaçırmak İstemeyenler Teklif Verdiler! Halkbank 2. El Araç Marka Fiyat Tablosu

İkinci el araç almak isteyenler için Halkbank'ın güncel listesinde 6 araç bulunuyor. Bazı araçlar için ise diğer müşterilerden teklif var.

Finans 29.10.2021 - 14:39 29.10.2021 - 14:39 Mustafa KARAGÖZ

Banka araç satışları kapsamında Halkbank duyuruları yakından takip ediliyor. Halkbank'tan ev almak isteyenler için ilan edilen listede birden fazla duyuru bulunurken teklif süreçleri de devam ediyor. İlk teklif fiyatları üzerinden ilan edilen bazı modeller için diğer banka müşterileri sıraya girmiş durumda. İşte kasım ayının ilk günleri için araç listesi. 

HALKBANK'TAN ARAÇ NASIL ALINIR? KASIM 2021

Kasım 2021 döneminde Halkbank'tan ikinci el araç almak isteyenler başvuruda bulunacaklar. Ardından geçici teminat bedeli ödeyecek olan vatandaşlar ardından teklif verecekler. Son işlem ise banka şubesinden devir teslim işlemlerinin tamamlanması.

Yukarıda yer alan sürecin detaylı anlatımı;

Vatandaşlar Halkbank'ın resmi gayrimenkul satış sayfasına ulaşacaklar. Buradan araç veya gayrimenkul satış ilanlarına dair seçenekleri görecekler. Araç satışlarını seçenlerin karşısına bir tablo çıkacak. Tabloda araçların markaları, modelleri, fiyatları ve diğer özellikleri yer alacak. Ayrıca araç almak isteyenler için her bir araç için ayrı ayrı hazırlanan özellik listesine bu sayfa üzerinden ulaşılacaklar. 

Araç satış sayfası üzerinden kendilerine uygun araç bulun vatandaşlar daha sonra aracın özelliklerini inceleyecekler. Ayrıca isteyenler araca teklif vermeden önce aracın bulunduğu banka şubesine giderek aracı görebilecekler. Aracı görmek isteyenler bankaya çalışma günlerinde ve mesai saatlerinde bu isteklerini gerçekleştirecekler. 

Aracın tam anlamıyla beğenilmesi durumunda ikinci aşama olan teklif verme işlemleri yapılacak. Bu aşamada Halkbank müşterileri internet bankacılığı işlemleri ile müşteri olmayanlar ise bankanın şubelerinden başvurularını yapacaklar. Başvuru işlemlerini tamamlayanlar aracın ilan edilen muhammen bedel (ilk teklif fiyatı) üzerinden kendi tekliflerini sunacaklar. 

Birkaç gün sürecek ihale aşamasının sonunda en yüksek teklifi verenler aracı almaya hak kazanacaklar. Aracı almak isteyenler bu aşamada banka şubesi ile iletişime geçecekler. Banka şubesine ödemeyi yapanlar daha sonra devir teslim işlemlerinin tamamını halledecekler. 

KASIM AYININ İLK GÜNLERİ İÇİN ARAÇ SATIŞ LİSTESİ

Kasım ayının ilk günlerinde Halkbank listesinde Nissan, AUDI, Mercedes, BMW marka araçlar bulunuyor. Araçlar için genel özellikler bulunduğu şubeler ve fiyat tablosu tabloda yer aldığı gibi. 

halkbank kasım1 araç satış

Bankanın güncel satış ilanlarına ulaşmak isteyenler Halkbank Banka Gayrimenkul / Araç satışı yaptığı internet sitesini ziyaret edebilirler. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@