Kadınları Falakaya Yatırmıştı! Karısının İfadesi Belli Oldu "Zaman Zaman Beni de..."

Kayseri'de kadınları para karşılığında falakaya yatıran kargocunun eşi açıklamalarda bulundu. Eş, 33 yaşındaki kocasının zaman zaman kendisini de falakaya yatırdığını söyledi.

Gündem 11.09.2021 - 15:25 11.09.2021 - 15:25 Mustafa KARAGÖZ

Kayseri'de geçtiğimiz günlerde inanılması güç bir olay ortaya çıkmıştı. 33 yaşında olan ve bir kargo firmasında çalışan bir adamın para karşlığında kadınlarla anlaşarak falakaya yatırdığı görüntüler yayınlandı. 

KADINLARA 250 TL İLE 500 TL ÖDEME YAPMIŞ

Adam sosyal medya üzerinden anlaştığı kadınlara 250 TL ile 500 TL arasında ödeme yapmış. Kendine göre güzel bulduğu kadınlara 500 TL ödeyen adam çirkin bulduğu kadınlara ise 250 TL ödemiş. 

falaka 1 kayseri

Görüntülerin sosyal medya ve basında yer almasının ardından ise soruşturma açılan olay ile ilgili yeni gelişme yaşandı. 

2 çocuk babası olan adam farklı platformlardan tanıştığı ve ekonomik durumu kötü olan kadınlarla anlaşıyordu. Kadınların para karşığı ellerini ve ayaklarını bağlayan adam daha sonra plastik bir cisim yada oklava ile kadınlara falaka atıyordu.

falaka 3 kayseri

Söz konusu şahıs son olarak benzer teklifte bulunduğu N.K. isimli kadının savcılığa suç duyurusunda bulunması üzerine yakalandı. Adam hakkında 'müstehcenlik' ve 'cinsel taciz' suçundan soruşturma başlatıldı. Ancak Erkan T.'nin falaka attığı kadınların şikayetçi olmamaları üzerine serbest bırakıldı. 

falaka 2 kayseri

Eşinin İfadesi Ortaya Çıktı

Kayseri'de para karşılığı anlaştığı kadınların ayaklarını kelepçe ve eşarpla bağlayıp falakaya yatırdığı görüntüleri ortaya çıkan kargocu Erkan T.'nin eşi H.T olaya dair açıklamalarda bulundu.

falaka 4 kayseri

Yaşanan olay nedeniyle eşinden şikayetçi olmayan eş diğer kadınlar hakkında konuştu. Genç kadın ifadesinde "Eşim, zaman zaman beni falakaya yatırdı. Ben de 2 çocuğum ve ev huzurumun bozulmaması için Erkan'ın bu isteğini kabul etmek zorunda kaldım. Görüntülerin ortaya çıkmasıyla diğer kadınları gördüm. Diğer kadınlardan hiç haberim yoktu. Görüntülerdeki kadınların kim olduğunu bilmiyorum. O kadınlardan ve falakanın evimde yapıldığından haberim yok." dedi.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@