Kahramanmaraş Kalesi'nin restorasyonu TBMM’ye taşındı!

Milliyetçi Hareket Partisi Kahramanmaraş Milletvekili Sefer Aycan, Kahramanmaraş Kalesi'nin restorasyonunu TBMM’ye taşıdı.

GÜNDEM 27.08.2019 - 17:20 15.07.2021 - 00:13 Emlak 365

Milliyetçi Hareket Partisi Kahramanmaraş Milletvekili Sefer Aycan, Kahramanmaraş Kalesi'nin restorasyonunu TBMM’ye taşıdı.

Türkiye Büyük Millet Meclisi gündemine Milliyetçi Hareket Partisi Kahramanmaraş Milletvekili Sefer Aycan, tarafından Kahramanmaraş Kalesi'nin restorasyon çalışmaları taşındı.BAKAN ERSOY CEVAPLAYACAK!Milliyetçi Hareket Partisi Kahramanmaraş Milletvekili Sefer Aycan Kahramanmaraş Kalesi'nin restorasyon çalışmaları hakkında konuyla ilgili soru önergesi hazırladı. Milliyetçi Hareket Partisi Kahramanmaraş Milletvekili Sefer Aycan tarafından hazırlanan soru önergesinin Kültür Ve Turizm Bakanı Mehmet Ersoy tarafından cevaplandırılmasını talep etti.SPEKOLASYONLARA NEDEN OLUYORMilliyetçi Hareket Partisi Kahramanmaraş Milletvekili Sefer Aycan, ''Son zamanlarda Kahramanmaraş Kalesi'nin tadilat konusu gündem olmakta ve spekolasyonlara neden olmaktadır'' diye konuştu.MHP KAHRAMANMARAŞ MİLLETVEKİLİ SEFER AYCAN'IN SORULARI:,1- Kahramanmaraş Kalesi'nin restorasyonu ne zaman başlamıştır?2- Restorasyon kapsamında ne gibi çalışmalara yapılmaktadir?3- Kale'nin restorasyonuna ne kadar harcama yapılmıştır?4- Kahramanmaraş Kalesi'nin restorasyon çalışması ne zaman bitecek halkın ziyaretini açılacaktır?5- Kalede herhangi bir kazı yapılmış mıdır? Yapılmış ise herhangi bir tarhihi değer bulunmuş mudur?6- Kale'nin restorasyonu ile ilgili bir gecikme var mıdır? Var ise nedeni nedir? Emlak365.com


Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@