Kalem Kalem Kredi Faizleri! Vakıfbank, Ziraat, Halk Bankası 10.000 TL İhtiyaç Kredisi Yaz Sonu Oranları

Devlet bankalarından ihtiyaç kredisi kullanacak olanlar için ilan edilen güncel faiz oranlarını, yaz sonu kampanyalarını ve kolay ödeme seçeneklerini paylaşıyoruz.

Kalem Kalem Kredi Faizleri! Vakıfbank, Ziraat, Halk Bankası 10.000 TL İhtiyaç Kredisi Yaz Sonu Oranları

Kredi Faiz Oranları; Bankaların yaz sonu kampanyaları bir bir gelmeye başladı. Nakit para ihtiyacı olan yada çeşitli ödemeler için kredi ihtiyacı olanlar devlet bankalarından gelen kampanyaları değerlendirmek istiyorlar Kredi kullanacaklar için yeni duyurulan kredi olanaklarını bir bir sizlerle paylaşıyoruz.

DEVLET BANKALARINDAN KREDİ OLANAKLARI

Devlet bankalarından sağlanan kredi paketlerinde yer alan önemli avantaj kredi paketlerinin herkes için geçerli olması. Bankalar müşterilerinden çok özel sağlanması zor koşullar talep etmezler. Son dönemlerde bazı özel bankalardan talep edilen 1850 kredi puanı talebi devlet bankalarında bulunmaz. Devlet bankaları müşterilerine ilan ettiği kredi paketlerini çok özel durumlar olmadıktan sonra herkes için sağlarlar.

Öyle ki devlet bankalarının sunduğu kredi paketleri maaş müşterisi olan kamu çalışanları, özel sektör personelleri ve emekliler için belli bir indirimle olur. Herkes için sağlanan kredi paketleri ise indirimli oranlara çok yakın seviyede bulunur. Bir örnek vermek gerekirse son kredi olanaklarında maaş müşterilerine yüzde 1.51 ile sağlanan kredi herkes için yüzde 1.54 faizle sağlanır.

Banka Banka Kredi Faiz Oranları

Vakıfbank devlet bankalarının kredi olanaklarında en düşük faiz oranına sahip banka konumunda. Banka müşterilerine yüzde 1.55 faiz oranıyla 125.000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi sağlıyor. Listenin ikinci sırasında yüzde 1.60 faiz oranıyla 100.000 TL limitli Ziraat Bankası kredisi bulunuyor. Devlet bankaları arasında en yüksek faiz oranı ise yüzde 1.63 faiz oanıyla Halkbank'ta. Halkbank müşterilerine 100.000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi sağlıyor.

10.000 TL için Ödeme Planı

devlet bankaları 10.000 tl kredi

Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank'tan kredi kullanacaklar için 36 ay vadeli 10.000 TL yaz sonu ihtiyaç kredisi ödeme planları tablodaki gibi. Ödemelerde en düşük faiz Vakıfbank'ta olurken kamu katılım bankaları da düşük kar payı ile finansman fırsatları sunuyor.

SONRAKİ HABER