Kamu Bankaları Faiz Pimini Çekti, Kredi Bombası Patladı! Ziraat Bankası, Vakıfbank, Halkbank Faizsiz Kredi Kampanyaları

Devlet bankaları can suyu kredisi paketleri ile faizsiz ihtiyaç kredisi veriyor! Halkbank faizsiz esnaf kredisi, Ziraat Bankası köye dönüş kredisi, Vakıfbank sıfır faizli ihtiyaç kredisi başvurusu!

Finans 11.11.2021 - 11:42 11.11.2021 - 11:42 Gülcan Özer

Kamu bankaları bir kere daha elini taşın altına koydu, vatandaşın kötü gün dostu olduğunu yeniden kanıtladı. Merkez Bankası tarafından Ekim ayında yapılan 200 baz puanlık faiz indirimi hamlesi sonrasında özel bankalar halen beklenen güncellemeyi yapmazken kamu bankaları faiz indirimi gerçekleştirirken faizsiz kredi kampanyaları da açıklandı. 

Vakıfbank faizsiz ihtiyaç kredisi verirken Halk Bankası faizsiz esnaf kredileri ve kadın girişimci kredileri ile öne çıktı. Ziraat Bankası ise köyümde yaşamak için bir sürü nedenim var projesi ile ertelemeli sıfır faizli kredi desteği kampanyasını yıl sonuna kadar uzattı. 

VAKIFBANK FAİZSİZ İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI BAŞLADI! ANINDA DİJİTAL KREDİ NEDİR?

Kamu bankaları arasında yer alan Vakıfbank müşterilerine farklı isimler altında çok sayıda kredi seçeneği sunarken bunlardan biri de Vakıfbank anında dijital kredi kampanyası oldu. Son dönemde enflasyon rakamlarında yaşanan yükseliş nedeni ile vatandaşlar alışveriş yapmakta zorlanırken Vakıfbank faizsiz alışveriş kredisi ile vatandaşın acil ihtiyaçlarını karşılamalarına olanak sağladı. 

vakıfbank faizsiz ihtiyaç kredisi-2

5 bin liraya kadar tutarlı alışverişler için kullanılabilen kredi paketinde faizsiz olarak ihtiyaç kredisi kullanımına olanak sağlanmış oldu. Daha yüksek tutarlı alışveriş yapmak isteyenler için ise Vakıfbank düşük faizli ihtiyaç kredisi kullanımına olanak sağlıyor. 

halkbank faizsiz kredi

HALKBANK FAİZSİZ ESNAF KREDİSİ VE KADIN GİŞİMCİ KREDİLERİ! 

"Önce Halk, Sonra Banka" sloganı ile çalışmalarını sürdüren Halk Bankası faizsiz kredi destekleri ile öne çıkan bir diğer kamu bankası oldu. Esnafa özel faizsiz kredi destekleri sunan Halkbank KOSGEB destekli kredi paketleri ile ise kendi işini kurmak isteyen girişimcilere ve kadın girişimcilere özel olarak sıfır faizli kredi destekleri sağlıyor. 

ziraat bankası faizsiz kredi kampanyası 11 kasım

ZİRAAT BANKASI KÖYÜMDE YAŞAMAK İÇİN BİR SÜRÜ NEDENİM VAR PROJESİ İLE FAİZSİZ 150 BİN TL KREDİ! 

Ziraat Bankası ile Tarım ve Orman Bakanlığı arasında imzalanan ortak protokol kapsamında sıfır faizli, 84 ay vadeli kredi desteği sağlanacağı ilan edildi. Kredi kampanyası için son başvuru tarihi 16 Aralık 2021 olarak belirlenirken kredi onayı alan kişiler ilk 1 senesi ödemesiz dönemli olmak üzere 150 bin liraya kadar faizsiz kredi çekme imkanından yararlanabilecekler.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@