Kamu Bankaları Kesenin Ağzını Açtı! Ziraat Bankası, Vakıfbank, Halkbank 20 Bin TL İhtiyaç Kredisi Dağıtıyor

Kamu bankaları ihtiyaç kredisi seferberliği başlattı. İşte Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank'ın 20 Bin TL ihtiyaç kredisi kampanyalarının tüm özellikleri...

Finans 05.09.2021 - 03:00 05.09.2021 - 03:01 Engin Uzunoğlu

Türkiye'de vatandaşların önemli bir kısmının nakit sıkışıklığı içerisinde bulunmaları nedeniyle ihtiyaç kredisi ürünlerine olan taleplerde patlamalar yaşanıyor. Bu talepleri değerlendirmeye alan kamu bankaları Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank ihtiyaç kredisi seferberliği başlatarak vatandaşların nakit sıkıntılarının çözümü için finansal destek vermeye başladılar. 

KAMU BANKALARINDAN İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYALARI

Kamu bankaları tarafından finansal destek arayan vatandaşlara güzel haberler geldi. Ekonomik göstergelerdeki bozulmalara karşı çözüm üreten Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank oldukça düşük maliytetlerle ihtiyaç kredisi vermeye başladılar. Bu şekilde zor duırumda kalmış vatandaşlara devlet tarafından kamu bankaları aracılığıyla destek verilmiş oluyor. 

Kamu bankaları Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank tarafından müşterilere uygun maliyetlerle ihtiyaç kredisi verilirken sunulan avantajların yanında farklı imkanlar da sağlanabiliyor. Bu imkanların en önemlisi ise müşterilerin kredi geri ödemelerini kolay bir şekilde yapabilmeleri için sağlanan esnek ödeme imkanları oluyor.

Kamu bankaları Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank'tan ihtiyaç kredisi kullanan müşterilere şu ödeme planlarından birisini seçerek kredi geri ödemelerini gerçekleştirmeleri isteniyor:

-Aylık eşit taksitli geri ödeme 
-3 ayda bir eşit taksitli geri ödeme 
-Artan taksitli geri ödeme 
-Azalan taksitli geri ödeme 
-Serbest ödemeli geri ödeme

ZİRAAT BANKASI 20 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ MALİYET HESAPLAMASI

Ziraat Bankası'ndan ihtiyaç kredisi kullanan müşterilere banbka tarafından aylık yüzde 1,59 oranında kredi faizi uygulanıyor. Bu kredi faizi ile beraber 36 ay vadeli 20 Bin TL ihtiyaç kredisi kullanan müşteriler bankaya her ay 773 TL kredi taksiti ödemeye başlıyorlar. 

Ziraat Bankası'ndan kullanılan 20 Bin TL'lik ihtiyaç kredisinin toplam maliyetinin ise 27.936 TL olduğu bildirildi. Anapara haricinde vatandaşların karşılaşacakları toplam maliyetin ise 7.936 TL olduğu ifade edildi. 

kamu bankaları ihtyaç kredisi kampanyaları

HALKBANK 20 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ MALİYET HESAPLAMASI

Halkbank'tan ihtiyaç kredisi kullanan müşiterilere banka tarafından aylık yüzde 1,63 kredi faizi uygulanıyor. 36 ay vadeli 20 Bin TL ihtiyaç kredisi çekenler Halkbank'a vade süresince her ay 779 TL kredi taksiti ödüyorlar. Bu tutarrda ve şartlarda 20 Bin TL'Lik ihtiyaç kredisinin toplam maliyetinin ise 28.152 TL olduğu bildirildi. 

VAKIFBANK 20 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ MALİYET HESAPLAMASI

Vakıfbank'tan ihtiyaç kredisi kullanımında müşterilere banka tarafından aylık  yüzde 1,55 kredi faizi uygulanıyor. 36 ay vadeli 20 Bin TL ihtiyaç kredisinin aylık taksit tutarı ise 767 TL oluyor. Bu kredisinin toplam maliyetinin ise 27.720 TL olduğu ifade edildi. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@