Kamu Bankaları Nakit Destek Vanalarını Açtılar! Ziraat, Vakıfbank, Halkbank 50 Bin TL İhtiyaç Kredisi Aylık Taksitleri!

Kamu bankalarından ihtiyaç kredisi kullanmak isteyenler 50 Bin TL'lik ihtiyaç kredisinin Halkbank, Ziraat Bankası ve Vakıfbank'taki maliyetlerini merak ediyorlar. İşte güncel maliyet tabloları...

Kamu Bankaları Nakit Destek Vanalarını Açtılar! Ziraat, Vakıfbank, Halkbank 50 Bin TL İhtiyaç Kredisi  Aylık Taksitleri!

İhtiyaç kredisi kullanmak için son dönemlerde tercih edilen bankalar kamu bankaları oldular. Kamu bankaları tarafından müşterilere verilen ihtiyaç kredilerinde daha düşük maliyetler talep ediliyor. Bu maliyet avantajı ile ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen vatandaşlar kendilerine sağlanan bu imkanın şartlarınıa raştırıyorlar. Peki Vakıfbank, Halkbank ve Ziraat Bankası aylık yüzde kaç faizle ihtiyaç kredisi veriyorlar?

KAMU BANKALARINDAN NAKİT DESTEKLER

İhtiyaç kredisi kullanmak için kamu bankalarını tercih edenler son günlerde önemli avantajlar elde ediyorlar. Kredi maliyetlerinin düşük olmasının yanında bu bankalar kolay ödeme imkanlarını da müşterilerine bir seçenek olarak sunuyorlar. Bu şekilde alınan nakit desteklerinin geri ödenmesi de kolay olabiliyor. Müşterinin ödeme potansiyeline göre bir ödeme planı hazırlayan kamu bankaları etkin bir finansman çözümünü müşterinin önüne koyuyorlar.

İHTİYAÇ KREDİSİ VADELERİ NE KADAR?

Kamu bankalarından ihtiyaç kredisi kullanmak isteyenler bu kredilere yapılabilecek vadeleri de merak ediyorlar. Bu vade sürelerini belirlemek kamu bankalarının elinde değil. Azami vade süreleri BDDK tarafından belirleniyor ve tüm bankalar da bu sürelere istisnasız bir şekilde uymak zorundalar. Buna göre 50 Bin TL'ye kadar olan ihtiyaç kredileri 36 aya kadar vade ile, 50 Bin TL ile 100 Bin TL arasındaki ihtiyaç kredileri 24 aya kadar vade ile ve 100 Bin TL'nin üzerindeki ihtiyaç kredileri de 12 aya kadar vade ile kullandırılıyor.

KAMU BANKALARININ İHTİYAÇ KREDİSİ AYLIK FAİZLERİ YÜZDE KAÇ?

Kamu bankalarının ihtiyaç kredisi aylık faizleri de merak ediliyor. Güncel faiz uygulamalarına göre Ziraat Bankası aylık yüzde 1,94 faizle, Vakıfbank aylık yüzde 1,91 faizle ve Halkbank da aylık yüzde 1,89 faizle müşterilerine ihtiyaç kredisi kullandırıyorlar. Bu faiz oranları şu anda bankacılık piyasasındaki en düşük ihtiyaç kredisi faizleri oluyor.

ZİRAAT BANKASI 50 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ MALİYET HESAPLAMASI

ziraat bankası 50 bin tl ihtiyaç kredisi hesaplama-8

Ziraat Bankası'ndan 36 ay vadeli 50 Bin TL ihtiyaç kredisi kullanan müşteriler bankaya aylık 2.098 TL kredi taksiti ödüyorlar.

VAKIFBANK 50 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ MALİYET HESAPLAMASI

vakıfbank 50 bin tl ihtiyaç kredisi hesaplama-10

36 ay vadeli 50 Bin TL ihtiyaç kredisini Vakıfbank'tan çekenlerin aylık kredi taksitleri 2.085 TL olarak hesaplanıyor.

HALKBANK 50 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ MALİYET HESAPLAMASI

halkbank 50 bin tl ihtiyaç kredisi hesaplama-8

Halkbank'tan 36 ay vadeli 50 Bin TL ihtiyaç kredisi çekilmesi halinde bankaya aylık 2.0417 TL kredi taksiti ödeniyor.

Emlak365.com