Kamu Bankalarından Can Suyu Kredisi! Ziraat Bankası, Halkbank Vakıfbank Faizsiz Kredi Kampanyası Başvuru Ekranı Açıldı

Ekonomide yaşanan dalgalanma tüm hızı ile devam ederken devlet bankaları destek kredisi için başvuruları almaya başladı. Halk Bankası, Vakıfbank ve Ziraat Bankası faizsiz kredi destekleri!

Finans 22.09.2021 - 09:00 22.09.2021 - 09:04 Gülcan Özer

Ekonomide yaşanan dalgalanma tüm hızı ile devam ederken yükselen faiz oranları da vatandaşı köşeye sıkıştırdı. Bir şekilde ay sonunu getirmek ve ödemelerini yapmak isteyen vatandaşlar borç bulmakta zorlandıkları için banka kredilerini tercih ederken devlet bankaları bir kere daha devreye girdi. 

Daha öncede pandemi nedeniyle kısıtlamaların ilk başladığı dönemlerde verdikleri can suyu kredileri ile büyük yankı uyandıran kamu bankaları elini taşın altına yeniden koydu ve farklı alanlarda sıfır faizli kredi desteği sağlamaya başladı. Bu kampanyalar ile Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halk Bankası faizsiz kredi başvurularını kabul edecekler. 

ZİRAAT BANKASI 1 SENE ERTELEMELİ, 84 AY VADELİ FAİZSİZ KREDİ VERİYOR! 

Köyüme Dönmek İçin Bir Sürü Nedenim Var isimli proje kapsamında Ziraat Bankası aranılan şartları taşıyan kişilere 84 ay vadeli olmak üzere faizsiz kredi veriyor. Ziraat Bankası ile protokol imzalayan illerde verilen destek kredisi kampanyası kapsamında köyünde yaşayarak hayvancılık yapmak ve küçükbaş hayvan yetiştirmek isteyen kişilere 150 bin liraya kadar sıfır faizli destek kredisi veriliyor. 

Hazine ve Maliye Bakanlığı tarafından verilen faiz desteği ile krediyi çeken kişi sıfır faiz ile kredi kullanmış oluyor. Söz konusu kredi başvuruları illerde ya da ilçelerde bulunan Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Müdürlükleri üzerinden kabul ediliyor. 

köyümde-yaşamak-için-bir-sürü-nedenim-var-1

HALKBANK FAİZSİZ KREDİ KAMPANYALARI İLE BAŞVURULAR DEVAM EDİYOR! 

Bir diğer kamu bankası olan Halkbank ise pandemiden en çok etkilenen grup olarak öne çıkan esnaflara ve kadınlara yönelik olarak faizsiz destek kredisi başvurularını kabul etmeye devam ediyor. Halkbank kadın girişimci kredisi ile kadınlara yönelik faizsiz kredi desteği sağlarken yine esnafar içinde farklı seçenekler sunuyor. 

halkbank-faizsiz-kredi-destekleri

VAKIFBANK 5 BİN TL FAİZSİZ KREDİ VERİYOR! DİJİTAL KREDİ KAMPANYASI NEDİR?

Vakıfbank ise alışveriş yapmak isteyen müşterilerine 5 bin liraya kadar sıfır faizli kredi kullanma imkanı sunuyor. Vakıfbank faizsiz kredi kampanyası kapsamında N11 ile yapmış olduğu anlaşma kapsamında bu internet sitesi üzerinden yapılacak olan alışverişlerde 6 ay vadeli olmak üzere 5 bin liraya kadar olan kredi başvurularını faizsiz olarak onaylıyor.

vakıfbank-faizsiz-kredisi-desteği

Daha yüksek tutarlı ya da uzun vadeli kredi başvuruları için ise uygun faiz oranları ile alternatif ödeme seçenekleri sunuluyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@