Kamu Bankalarından Nakit Destekleri! Ziraat Bankası, Vakıfbank, Halkbank 100 Bin TL İhtiyaç Kredisi Aylık Taksitleri

kamu bankaları nakit sıkışıklığı içerisinde kalan vatandaşlara finansman desteği sağlıyorlar. Ziraat bankası, Halkbank ve Vakıfbank ihtiyaç kredisi maliyetleri ne kadar?

Kamu Bankalarından Nakit Destekleri! Ziraat Bankası, Vakıfbank, Halkbank 100 Bin TL İhtiyaç Kredisi Aylık Taksitleri

Türkiye'de yaşanan ekonomik sıkıntılar çok sayıda vatandaşı etki altına aldı. İnsanlar bütçelerini dahi denkleştirmede sıkıntılar çekmeye başladılar. Meydana gelen nakit sıkışıklığı karşısında ise vatandaşların çok fazla seçenekleri bulunmuyor. Bankalardan ihtiyaç kredisi kullanmak çok önemli bir çözüm yolu olabiliyor. Ancak o zaman da devreye yüksek kredi maliyetleri giriyor.

KAMU BANKALARINDAN NAKİT DESTEKLERİ HIZ KAZANDI

Yaşanen ekonomik daralmadan dolayı kamu bankaları hem vatandaşları rahatlatmak hem de piyasaları genişletmek amacıyla ihtiyça kredisi kampanyaları üzerinden nakit destekleri sağlıyorlar. Şu anda htiyaç kredisi kullanmak isteyenlere en düşük maliyet imkanları kamu bankaları tarafından sağlanıyor. Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank'tan ihtiyaç kredisi çeken vatandaşlara uygun faizlerde nakit desteği verilebiliyor. Bundan dolayı da bu bankalar çok sayıda ihtiyaç kredisi başvuru alıyorlar.

24 AY VADE İLE YÜKSEL LİMİTLİ İHTİYAÇ KREDİLERİ

İhtiyaç kredileri için BDDK'nın belirlediği ilkeler ile bankalar azami vade süreleri uyguluyorlar. Bu kapsamda ihtiyaç kredileri en fazla 36 aya kadar vade ile kullanılabiliyor. İhtiyaç kredisinin limitine göre azami vade süresi değişiyor. Burada 50 Bin TL sınırı uygulanıyor. 50 Bin TL'ye kadar olan ihtiyaç kredilerine 36 ay vade, 50 bin TL'nin üzerinde olan ihtiyaç kredilerine ise 24 aya kadar vade hakkı tanınabiliyor.

ÖDEME KOLAYLIKLARI SAĞLIYORLAR

Kamu bankaları ihtiyaç kredisi kullanan müşterilerine çeşitli ödeme kolaylıkları da sağlayabiliyor. Bu kapsamda müşteriler çektikleri ihtiyaç kredilerini bütçelerine uygun bir ödeme planı ile ödeyebiliyorlar. Aylık eşit taksitli, 3 ayda bir eşit taksitli, artan taksitli, azalkan taksitli ve serbest ödemeli şeklinde ödeme planları müşterilere sunuluyor.

HALKBANK 100 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ TAKSİT HESAPLAMASI

halkbank 100 bin tl ihtiyaç kredisi

Halkbank'tan ihtiyaç kredisi kullanan müşterilere aylık yüzde 1,89 oranında kredi faizi uygulanıyor. 24 ay vadeli 100 Bin TL ihtiyaç kredisi çekenler bankaya her ay 5.448 TL kredi taksiti ödüyorlar.

VAKIFBANK 100 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ TAKSİT HESAPLAMASI

vakıfbank 100 bin tl ihtiyaç kredisi

Vakıfbank'ın ihtiyaç kredisi aylık faizi yüzde 1,91 olarak açıklandı. 24 ay vadeli 100 Bin TL ihtiyaç kredisi müşterilere aylık 5.463 TL taksitle veriliyor.

ZİRAAT BANKASI 100 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ TAKSİT HESAPLAMASI

ziraat bankası 100 bin tl ihtiyaç kredisi

Ziraat Bankası müşterileri aylık yüzde 1,94 faizle ihtiyaç kredisi çekebiliyorlar. 24 ay vadeli 100 Bin TL ihtiyaç kredisinin aylık taksiti 5.485 TL olarak hesaplanıyor.

Emlak365.com