Kamu bankası kredi puanına bakmadan herkese 60 bin TL kredi veriyor!

Acil nakit ihtiyacı olanların bir numaralı adresi haline gelen kamu bankaları, ihtiyaç kredisi kampanyalarını duyurdu. Vakıfbank, kredi notuna bakmadan 60 bin TL’ye kadar kredi vermeye başladı…

Finans 05.05.2022 - 17:48 05.05.2022 - 17:50 Duygu Dilan Duman

Devlet bankaları arasında geniş bir müşteri kitlesi bulunan Vakıfbank, yine tüm dikkatleri üzerine çeken bir duyuru yaptı. Bireysel ve ticari müşterilerine memnuniyet odaklı hizmetler sunan Vakıfbank, kredi başvurusunda bulunan müşterilerini geri çevirmiyor. Bankanın resmi web sitesinden yapılan duyuruda Vakıfbank ihtiyaç kredisi kampanyasında kredi kullanım limiti 60 bin TL’ye kadar yükseltildi. Bu sayede yeterli kredi notu olmayan kişiler bile 60 bin TL kredi çekme imkanına sahip oluyor.

Vakıfbank üzerinden 60 bin TL kredi çekebilmek için yapılması gerekenler açıklandı. Vakıfbank müşterileri, devlet destekli ihtiyaç kredisi kullanmak istediklerinde kamu bankalarından şaşmıyor. Vakıfbank düşük faizli ihtiyaç kredisi ile acil nakit ihtiyacını karşılamak isteyenler bankanın başvuru kanallarını kullanmaya devam ediyor. İnternet bankacılığı ve mobil bankacılık hizmetleri üzerinden Vakıfbank ihtiyaç kredisi başvurusu yapılabiliyor.

Vakıfbank İhtiyaç Kredisi Kampanyası

vakifbank-kredi-kampanyasi

Türkiye’de milyonlarca bireysel ve ticari müşterisi bulunan kamu bankalarından Vakıfbank, acil nakit ihtiyacı olanların da bir numaralı tercihi olmaya devam ediyor. Vakıfbank ihtiyaç kredisinde kredi notu 1100 ve üzerinde olan tüm vatandaşlar 60 bin TL’ye kadar kredi çekebiliyor. Herhangi bir iş yerinde sigortalı olarak 12 aydır çalışan kişiler, gelir belgelerini ibraz ederek Vakıfbank ihtiyaç kredisi başvurularına olumlu yanıt alıyor. Vakıfbank diğer tüketici kredilerinde olduğu gibi ihtiyaç kredisinde düşük faiz oranları uyguluyor. Vakıfbank en fazla 24 ay vadeli ihtiyaç kredisi sunarken kampanyada uygulanan faiz oranı başvuru sahibinin kredi notuna göre değişiklik gösterebiliyor.

Vakıfbank İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Vakıfbank 60 bin TL kredi onayı alan müşteriler, mobil uygulama ve internet bankacılığı hizmetlerini kullanarak ihtiyaç kredilerini hemen kullanmaya başlayabiliyor. Bankanın resmi web sitesi üzerinde yapılan duyuruya göre ihtiyaç kredisi başvurusu İnternet, mobil ve telefon bankacılığı kanalları üzerinden kısa sürede yapılabiliyor. Bunun dışında Vakıfbank ATM’leri ve SMS bankacılığı hizmetleri üzerinden de ihtiyaç kredisi başvurusu yapılabiliyor.

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@