Kamu bankasından emekliye kaçırılmayacak fırsat! Başvuru yapana anında 5 bin TL kredi

Ramazan Bayramı’nın telaşı içinde acil nakde sıkışanlara müjdeli haber kamu bankasından geldi. Halkbank emekli müşterilerine özel düşük faizli ihtiyaç kredisinin detaylarını duyurdu...

Finans 03.05.2022 - 13:07 03.05.2022 - 13:08 Duygu Dilan Duman

Türkiye’de hayat pahalılığının giderek arttığı şu dönemde nakit para ihtiyacı olan kişi sayısı da her geçen gün artıyor. İhtiyaçlarını ertelemeden karşılamak isteyen vatandaşlar, bankaların ihtiyaç kredisi kampanyalarını yakından takip ederken, kamu bankaları büyük kolaylıklar sunuyor. Türkiye bankacılık sektöründe esnafın ve emeklinin her zaman yanında olan Halkbank, ihtiyaç kredisi kampanyasının detaylarını açıkladı.

Halkbank resmi web sitesi üzerinden yapılan duyuruda emeklilere düşük faiz oranları ile anında 5 bin TL nakit desteği yapılacağı açıklandı. Acil nakit ihtiyacı olan emekli vatandaşlar hemen Halkbank 36 ay vadeli ihtiyaç kredisine başvuru yaparak, 5 bin TL’yi banka hesaplarında görebiliyor. Düşük faiz oranlı ve esnek ödeme seçenekleri ile sunulan Halkbank emekli mini ihtiyaç kredisi kampanyasının detayları belli oldu.

Halkbank Emekli Mini İhtiyaç Kredisi

halkbank-taşıt-kredisi

Özellikle Ramazan Bayramı döneminde acil nakit ihtiyacı olan emekliler, bankalardan kredi talebinde bulunurken bu süreçte Halkbank tüm dikkatleri üzerine çekti. Türkiye’de milyonlarca bireysel ve ticari müşterisi bulunan Halkbank emekli maaş müşterilerine anında 5 bin TL destek veriyor. Halkbank emekli mini ihtiyaç kredisi adıyla duyurulan bu kampanya kapsamında vatandaşlar emekli maaş hesaplarından 5 bin TL nakit desteğini çekebiliyor. Müşteri memnuniyetine büyük önem veren Halkbank, özel ihtiyaç kredisi desteği ile bir kez daha beğeni topladı.

Halkbank Emekli Kredisi Başvurusu

Halkbank, emekli maaşını bankadan alan müşterilerine yüzde 1.58 faiz oranıyla 36 ay vadeli 5 bin TL vermeye devam ediyor. Halkbank resmi web sitesi üzerinden duyurulan Halkbank emekli mini ihtiyaç kredisi kampanyasında gerekli koşulları taşıyan vatandaşlar ayda 192 TL ödeyerek bu kredi fırsatından yararlanabilecek. 36 ay vadeli Halkbank emekli kredisinde düşük faiz oranları uygulanıyor. Emekli maaş müşterileri hemen Halkbank mobil veya internet bankacılığı hizmeti üzerinden veya banka şubelerine giderek anında 5 bin TL ihtiyaç kredisi çekebiliyor.

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@